Skocz do zawartości

Zagi po mojemu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś już czas temu odebrałem paczuszkę z rdzeniami do zagi 1,2m i kadłubem od horneta20 chyba wszystkim znanego na forum ;)

 

Pogadaliśmy troszkę o kadłubie i namalowałem coś takiego :

 

Dołączona grafika

 

Po konsultacjach, kolega troszkę poprawił conieco, dorysował i oto takie cuś przyszło w paczuszce :

 

Dołączona grafika

 

Sklejanie kadłuba:

 

Dołączona grafika

 

Postanowiłem spróbować metody firankowej, w swoim wykonaniu użyłem popularnie zwanej flizeliny, takie cieniutkie coś ;P

 

Na pierwszy ogien poszedł kadłub:

 

Dołączona grafika

 

Puźniej rdzenie:

 

Dołączona grafika

 

Troszke się wyprostowały po wyschnięciu, znaczy się to 3stopniowe zwichrzenie się wyprostowało :/ Co z tym teraz zrobić??

 

Wszystko posklejałem do kupy i dodałem stylową klapencję ;D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wiem, wiem wygląda jaka prom kosmiczny, ale zmieści wszystko co potrzeba do środka i jeszcze więcej ;)

 

Model skleiłem z myślą o FPV, wyposażony do lotu warzy 900g, poleciał, lecz na emaxie 2822 nie daje rady, muszę zamontować jakiś większy silnik.

 

Wszystkie przedstawione tu bajery można nabyć u horneta20

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hejka, musze przyznac ze kadlub nie wyszedl az tak paskudnie ;) Jak z wyważeniem, nie było problemów?? Mialem lekko inny zamysł, myślalem ze wytniesz splyw aż do "dupki" kadłuba, a silnik bedzie montowany w środku, ale widze ze nie było to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.