Skocz do zawartości

Szukam osoby która podzieli mi PDF A0 na kilka A4


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam takie pytanko, czy ktoś wie jak podzielić plik PDF jeśli mam go na A0 tak aby wydrukować go w skali 1:1 na A4?

Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby mnie ktoś nakierował jak to zrobić a jeszcze bardziej wdzięczny gdyby mi to ktoś doświadczony zrobił :P :oops:

Ja już wymiękam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Ostrowie nie ma ani jednego punktu ksero, który pracuje na wielkim formacie?

:wink:

Idziesz dajesz plik z planem i za minutę masz pięknie wydrukowane plany na jednej płachcie papieru, bez żadnych łączeń i kłopotów z późniejszym sklejaniem.

 

5sek z :google: i proszę - Krotoszyńska 35 firma Polgraf.

Raczej nie gryzą.

 

Z tym, że zapytaj się o cenę wydruku. PDF pójdzie jako grafika rastrowa, a ta jest droższa w druku od wektorowej. Gdybyś miał plany w formacie wektorowym - DWG, DXF lub CDR - cena będzie niższa. w Wawce druk A0 z formatu CDR to 8zł.

Nie wiem czy drukowanie na domowej drukarce kilkunastu stron A4, wyjdzie ci taniej. :wink: A dolicz czas stracony na docinanie łączenie, sklejanie i walkę z ewentualnymi błędami - wydruk dzielony na wiele stron, często wychodzi "rozstrzelony" i są problemy z dopasowaniem części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.