Skocz do zawartości

Pierwsze zakupy w hobbyking.


PWisnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zamówić kilka pakietów i silniki ze sklepu hobbyking. Nigdy wcześniej nie zamawiałem nic za granicą więc nie wiem jak jest z zapłatom za zamówiony towar. Proszę o pomoc kolegów którzy już kupowali w tym sklepie aby odpowiedzieli mi na pytania:

1. Jak wygląda sprawa zapłaty za zamówienie. Czy jest to zwykły przelew bankowy?

2. Czy płaci się jakieś cło za przesyłkę albo podatek.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Chciałbym zamówić kilka pakietów i silniki ze sklepu hobbyking. Nigdy wcześniej nie zamawiałem nic za granicą więc nie wiem jak jest z zapłatom za zamówiony towar. Proszę o pomoc kolegów którzy już kupowali w tym sklepie aby odpowiedzieli mi na pytania:

1. Jak wygląda sprawa zapłaty za zamówienie. Czy jest to zwykły przelew bankowy?

2. Czy płaci się jakieś cło za przesyłkę albo podatek.

Piotr

Już miałem robić taki samiutki temat :mrgreen:

Konrad65 wbiłem na tego linka i nie mam ochoty czytać 95 stron, czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak zapłacić za towar na tym HK jeżeli mam do dyspozycji PLN a płacić można tylko w USD, AUD, GBP I EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz konto na PayPal. Przelewasz na nie pieniądze. Wchodzisz na hobbycity.com. Zakładasz konto. Dodajesz do koszyka interesujące Cię rzeczy. Wchodzisz w koszyk (view cart). Klikasz BUY NOW. Potwierdzasz lub zmieniasz adres. Klikasz continue. Wybierasz w jaki sposób chcesz aby przesyłka była wysłana. Custom declaration to kwota jaka będzie widniała na dokumencie przez nich drukowanym jako potwierdzenie wykonania zakupów.

Formę płatności wybierasz Paypal. Klikasz continue i zostajesz przekierowany na stronkę paypalu. Tam się logujesz i potwierdzasz zakup. I wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.