Jump to content

Film z pierwszej jazdy po docieraniu HPI SAVAGE X 4.6


Recommended Posts

Witajcie. Chciałem przedstawić Wam moje pierwsze kroki, a raczej metry moim pierwszym modelem spalinowym. Zapraszam do oglądania. W razie pytań proszę pisać w postach.

 

 

Pozdrawiam i życze miłych, spokojnych i udanych przeżyć ze swoimi modelami w nowym sezonie wiosenno-letnim 2011 ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Fajnie to to jeździ. Mam identycznego. Pierwsze co to wymień serwo na skręcie na jekieś mocniejsze. Świetnie pasuje hxt 12 kg. Chodzi o wieloklin. Stare serwo ze skrętu wymień z serwem od gazu. Jest ono mocniejsze i model będzie lepiej hamował.

Link to comment
Share on other sites

W razie pytań proszę pisać w postach.

Sąsiedzi to Cię chyba nienawidzą.. Pamiętam jak kilkanaście lat temu jeździliśmy na wsi na komarze i wiem jak się to wszystkim podobało.. a ten samochodzik mniej więcej tak samo irytujący ;-)
Link to comment
Share on other sites

Tak, serwa niewątpliwie muszę wymienić, i co do hamulca też muszę jeszczę podkręcić. Uwaga na śruby mocujące silnik do fioletowej płytki czyli bezpośrednio do modelu- lubią wypadać. A, tak sąsiedzi mnie nienawidzą, już dzisiaj się jedna babka skarżyła. Film jest robiony nie w miejscu zamieszkania. Mieszkam w Katowicach,(a wtedy jeździłem na wsi w centralnej Polsce) na obrzeżach co prawda, ale niesie się po blokach. ;) A tak czepiali się cichego samolociku elektrycznego, jak się będą teraz czepiać to niewiem.. znajdę kogoś z silnikiem pulsacyjnym i odpalę pod blokiem :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, muszę dziś kupić śrubki dłuższe do silnika i je przykleję. Bądź co bądź ale na tym asfalcie to nie jeździłem ostro. Gaz dodawałem płynnie a jak wskoczył 2 bieg to chwile potem puszczałem gaz, więc nie było szarży :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.