Skocz do zawartości

Film z pierwszej jazdy po docieraniu HPI SAVAGE X 4.6


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałem przedstawić Wam moje pierwsze kroki, a raczej metry moim pierwszym modelem spalinowym. Zapraszam do oglądania. W razie pytań proszę pisać w postach.

 

 

Pozdrawiam i życze miłych, spokojnych i udanych przeżyć ze swoimi modelami w nowym sezonie wiosenno-letnim 2011 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Fajnie to to jeździ. Mam identycznego. Pierwsze co to wymień serwo na skręcie na jekieś mocniejsze. Świetnie pasuje hxt 12 kg. Chodzi o wieloklin. Stare serwo ze skrętu wymień z serwem od gazu. Jest ono mocniejsze i model będzie lepiej hamował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie pytań proszę pisać w postach.

Sąsiedzi to Cię chyba nienawidzą.. Pamiętam jak kilkanaście lat temu jeździliśmy na wsi na komarze i wiem jak się to wszystkim podobało.. a ten samochodzik mniej więcej tak samo irytujący ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, serwa niewątpliwie muszę wymienić, i co do hamulca też muszę jeszczę podkręcić. Uwaga na śruby mocujące silnik do fioletowej płytki czyli bezpośrednio do modelu- lubią wypadać. A, tak sąsiedzi mnie nienawidzą, już dzisiaj się jedna babka skarżyła. Film jest robiony nie w miejscu zamieszkania. Mieszkam w Katowicach,(a wtedy jeździłem na wsi w centralnej Polsce) na obrzeżach co prawda, ale niesie się po blokach. ;) A tak czepiali się cichego samolociku elektrycznego, jak się będą teraz czepiać to niewiem.. znajdę kogoś z silnikiem pulsacyjnym i odpalę pod blokiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, muszę dziś kupić śrubki dłuższe do silnika i je przykleję. Bądź co bądź ale na tym asfalcie to nie jeździłem ostro. Gaz dodawałem płynnie a jak wskoczył 2 bieg to chwile potem puszczałem gaz, więc nie było szarży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.