Skocz do zawartości

HITEC OPTIC 6 2,4 OPINIE


kwi@tek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie tej aparatury czy nie ma problemów z zasięgiem o samej aparaturze wiem wiele ponieważ taką posiadałem tylko na 35mhz nie było z nią żadnych problemów ciekaw jestem jak jest z tą proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanko, czy warto zainwestować w zestaw Corony do tego nadajnika, bo generalnie chodzi mi po głowie kupno T9x, i nie wiem co wybrać, trochę się naczytałem o różnych problemach z T9x i już sam nie wiem, czy są problemy z Coroną w hitecu?? Co wybrać. Jeszcze jedno jako że mam kilka odbiorników 35mhz, czy możliwe jest korzystanie z dwóch systemów np za pomocą tego przełącznika http://www.nastik.pl/jeti-duplex-przelacznik-swtu2-24ghz35mhz-p-3398.html czy ktoś z was tak robił. Chodzi o to że np, jadę polatać biorę ze trzy modele z których 2 są na system 35mhz, trzeci pod 2,4, i wszystkimi chcę polatać nie grzbiąc nic w elektronice na polu tylko przełączam na odpowiedni system. Czy wówczas dwie anteny mogą być jedna obok drugiej.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić moduł nadawczy Corona 2.4GHz do Futaby/Hitec'a: HobbyKing

Jeśli będziesz chciał przeskakiwać między 35MHz/2.4GHz, przekładasz moduł i po sprawie.

 

Sam intensywnie myślę nad takim zakupem, jako że ostatnio przytrafiła mi się niemiła sytuacja (poważne zakłócenia z "eteru") na wysokości ok. 3m. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o Coronę niż z Twojego linku Assan, ale dzięki, czyli to będzie pasować? http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7381 , ale dalej czekam, czy mieliście jakieś problemy typu utrata zasięgu, czy komuś spadł model na tym sprzęcie Corony w Hitecu, oczywiście pomijam błąd pilota? Czy to lepsze rozwiązanie jak druga aparatura Turnigy 9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.