ziemo Posted August 3, 2007 Posted August 3, 2007 Witam Wszystkich Krótko o sobie: Latam szybowcami RC i pływam jachtem RC - jak dotąd zero silników ale będę chciał to zmienić Jestem z Puław ale mieszkam w Wawie. Pozdrawiam
Tomek Posted August 3, 2007 Posted August 3, 2007 Uff!!! W końcu jakiś kajan , bo już myślałem że jestem sam jedyny w tym mieście z radiem w rękach. Szkoda że ze zdjęcia nie można rozpoznać kto to
ziemo Posted August 6, 2007 Author Posted August 6, 2007 Jak znajdę jakąś fotkę na której jestem bardziej rozpoznawalny to wstawię oczywiscie
MiQ27 Posted August 6, 2007 Posted August 6, 2007 Jak znajdę jakąś fotkę na której jestem Odwieczny problem tych, którzy fotografują - nie ma ich na zdjęciach...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.