Jump to content

Ziemo wita :)


Recommended Posts

Posted

Witam Wszystkich

Krótko o sobie:

Latam szybowcami RC i pływam jachtem RC - jak dotąd zero silników ale będę chciał to zmienić :)

 

Jestem z Puław ale mieszkam w Wawie.

 

Pozdrawiam

Posted

Uff!!!

W końcu jakiś kajan , bo już myślałem że jestem sam jedyny w tym mieście z radiem w rękach.

Szkoda że ze zdjęcia nie można rozpoznać kto to :D

Posted
Jak znajdę jakąś fotkę na której jestem

Odwieczny problem tych, którzy fotografują - nie ma ich na zdjęciach... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.