Skocz do zawartości

Rowki w depronie na SK i SW


DeJot95

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. W tej skali modeli włąściwie nie ma to znaczenia. O wiele większe znaczenie ma np. dokładność montażu, geometria czy symetria elementów. Rowkami możesz się nie przejmować. A jeżeli się przejmujesz - taśma pakowa to twój przyjaciel. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD dzięki, bo ci w sklepach to w ogóle nie wiedzą co sprzedają np. jak w budowlanym chciałem kupić depron i nie wiedziałem gdzie jest to się spytałem czy mają depron, izofloor i koleś nie wiedział o co chodzi, dopiero jak się powiedziało " taki styropianowy podkład pod panele" to już się domyślił, przykładów jest więcej ale nie chce mi się tracić dnia na pisanie ich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, ty chcesz pieniądze za wsadzenie kawała depronu w jakiś tunel, puszczenie trochę dymu i porównanie depronu rowkowanego z nie rowkowanym?

No wiecie co, teraz każdy za byle co chce pieniądze.

Myślałem że zrobi to ktoś dla tego forum i jego użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski Instytut lotnictwa ma aż 3 tunele aerodynamiczne... Wybierz któryś.

Może być ten małych prędkości, gdzie Małysz trenował loty, może być ten dużych prędkości zdolny "dmuchnąć" 3200km/h i jest też tunel średnich prędkości do badań modeli.

Zapytaj się czy ci przebadają kawałek pianki. :wink:

 

Te rowki miałyby znaczenie, gdybyś budował konstrukcję mocno wyżyłowaną do bicia rekordów itp.

 

W standardowym modelu do 1,5m w zasadzie nie masz się czym przejmować.

Zresztą przy twoich umiejętnościach, a raczej ich braku to tak jakby kandydat na prawo jazdy martwił się jak on sobie poradzi na egzaminie bez intercoolera i wentylowanych tarcz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.