Skocz do zawartości

jaka ładowarka do 7,2V


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj doszedł do mnie model Subaru Impreza z akumulatorkiem niklowo- kadmowym (Ni-Cd) z sześcioma ogniwami 7,2 V, 1600 mAh. ale bez ładowarki. Mam w domu jakieś ładowarki np: 4,3V 850mA , 5,9V 375mA , 7,4V 400mA będzie któraś z tych ładować chociaż trochę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spotkali się... Krawaciarze beztwarzowcy..

O co panu chodzi ?

Jak nie kumasz, to nie ma dla Ciebie nadziei....Jadro ciemnoty, przepraszam ciemności poczywiscie, już cie pochłonęło..

I co to ma wspólnego z tematem. ?

Po drugie wypraszam sobie takie oczernianie takie rzeczy to se może pan mówić do kolegi jeśli na to pozwoli, ale nie do mnie. Ja tu przychodzę po poradę a pan daje jakieś mi tu aluzje. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przychodzisz po poradę do kogoś, to czysta przyzwoitość wymaga byś uszanował jego zasady, na jakich chce rozmawiać z tobą.

Naruszanie regulaminu i to nie raz, to już czyste lekceważenie drugiej strony.

A nikt nie lubi być lekceważony.

 

Aluzju paniał, czy jeszcze raz wytłumaczyć? Iwan zaraz kija doniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś model i nie pomyślałeś o ładowarce mikroprocesorowej ; /

Najpierw radził bym ci kupić dobrą ładowarkę jaką np jest accuceell 6

A co do tych twoich ładowarek .. wyrzuć je do kosza .. no chyba że chcesz zniszczyć pakiet.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.