Skocz do zawartości

Irlandia_szukam doswiadczonego pilota samolotow RC


kulamario

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jezeli to Twoj pierwszy model, lub nigdy nie latales czyms szybkim i zwrotnym - tos poszedl na calosc. Nawet jezeli ktos Ci to oblata, nie wroze temu modelikowi dlugiego zycia.

Oszczedz sobie stresu i straty ciekawego modelu i naucz sie latac na czyms prostszym.

Przepraszam jezeli sie pomylilem w ocenie Twojego doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie pomyliles sie nigdy nie latalem ale chcial bym zobaczyc chociarz przez chwile jak on leci nawet jesli ja nie bede kierowal

ja wiem ze mosze zaczac od czegos innego jakis szybowiec lub trenerek cessna,piper cos takiego wiem wiem chcialem byc madrzejszy od wszystkich ale to sie zkonczylo tak jak kazdy mowil 3sekundy i po wszystkim moze z 6 razy juz probowalem tym latac bez umiejetnosci i praktyki nie da sie szkoda modelu i kaski

czas zakupic jakis nowy mode lub zrobic z planow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade po Multiplex EasyCub uzywka za 50 euro z serwami http://www.gliderireland.net/forum/viewtopic.php?t=996

koles jest z ire jest administratorem tego forum co dalem linka wjec moze on mi pomoze cos polatac ale z tego co sie juz dowiedzialem na sieci to potrzeba zezwolenie,naleznosc do klubu-aero,oplaty,spotkania itp

ze by moc legalnie latac wjec nie wiem jakie bedzie jego nastawienie do tego ze by tak na dziko mnie wtajemniczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do kraju. Tu przynajmniej polatasz legalnie na byle pustej łączce. :mrgreen:

 

Nie wiem, jakie są przepisy w Irlandii, ale dowiedz się czy nie ma jakieś okienka dla totalnych amatorów, latających dla rekreacji na terenie prywatnym.

 

Easy Cub to dobry model na początek. Jak już go opanujesz, poszukaj modelu klasy ESA - myśliwców z I i II WŚ do walk powietrznych. Są to małe, lekkie i zwinne modele z pianki i napędem elektrycznym. Na nich nauczysz się pilotować swój wymarzony model, nieco tańszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.