Jump to content

Aparatura Radiolink T4EU


RomanC
 Share

Recommended Posts

Kupiłem taką aparaturę jak w tym przykładowo wyszukanym w Google sklepie.

http://rc.susco.pl/sklep/details/2417/94/akcesoria/aparatury-nadajniki/lotnicze/radiolink---t4eu-mode-2.html

Wiem że powiecie że takich zabawek nie powinno się kupować, ale stało się i już.

W opisie tego jak i innych sklepów jest podane że aparatura posiada mikser V-tail i programator 6 modeli. Co ciekawe na opakowaniu produktu też jest wymieniona funkcja miksera V-tail. Programator sobie odpuszczam bo to nie ta klasa.

Nie wiem czy źle szukam ale za CHRL nie mogę znaleźć czym się ten mikser V-tail włącza.

Do produktu nie była dodana żadna instrukcja obsługi.

Przy okazji zapytam czy taką aparaturą mogę sterować lotkami tak by każda lotka miała swoje serwo.

Aparaturę udało mi się uruchomić, działają rewersy oraz współpracuje z symulatorem. Piny odbiornika zlokalizowałem wg informacji jednego ze sklepów, bo na odbiorniku nie ma oznaczenia gdzie + i -. Odbiornik jest 7 kanałowy R7EH. Ostatni kanał jest oznaczony 7/B. Co to oznacza?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Kupiłem taką aparaturę jak w tym przykładowo wyszukanym w Google sklepie. http://rc.susco.pl/sklep/details/2417/94/akcesoria/aparatury-nadajniki/lotnicze/radiolink---t4eu-mode-2.html Wiem że powiecie że takich zabawek nie powinno się kupować, ale stało się i już. W opisie tego jak i innych sklepów jest podane że aparatura posiada mikser V-tail i programator 6 modeli. Co ciekawe na opakowaniu produktu też jest wymieniona funkcja miksera V-tail. Programator sobie odpuszczam bo to nie ta klasa. Nie wiem czy źle szukam ale za CHRL nie mogę znaleźć czym się ten mikser V-tail włącza. Do produktu nie była dodana żadna instrukcja obsługi. Przy okazji zapytam czy taką aparaturą mogę sterować lotkami tak by każda lotka miała swoje serwo. Aparaturę udało mi się uruchomić, działają rewersy oraz współpracuje z symulatorem. Piny odbiornika zlokalizowałem wg informacji jednego ze sklepów, bo na odbiorniku nie ma oznaczenia gdzie + i -. Odbiornik jest 7 kanałowy R7EH. Ostatni kanał jest oznaczony 7/B. Co to oznacza?

Z tyłu aparatury, otwierasz klapkę od baterii wyjmujesz baterie i tam powinna być taka jakby dziura przez którą widzisz elektronikę, tam jest przełącznik miksera. Chciałem się jeszcze spytać jaki ta aparatura ma zasięg, ponieważ sam chcę ją kupić.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.