Jump to content

AndyCopter

Modelarz
 • Content Count

  1,229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

AndyCopter last won the day on January 20 2017

AndyCopter had the most liked content!

Community Reputation

132 Excellent

2 Followers

About AndyCopter

 • Rank
  Wizard of Oz
 • Birthday 05/11/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kędzierzyn-Koźle
 • Zainteresowania
  @.
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

1,246 profile views
 1. Trudno w obecnych czasach, o chwilę spokojnej pracy nad modelm. Skromne postępy, ale jednak. Kadłub gotowy do szlifowania, a i powstają dolne skrzydła. Zdecydowałem się na zmianę materiału na żeberka: zamiast sklejki użyłem średniej balsy 5mm, a drewniane dźwigary zastąpiłem rurką węglową. Pozostałe elementy skrzydła, będą jak na planie.
 2. Nawet zglosiłem przelot. A nikt się tym nie zainteresował.
 3. 14 dzień kwarantanny.... https://www.youtube.com/watch?v=rj5xEacBbg0
 4. Dlatego dział nazywa się Hyde Park. Chyba nie spodziewałeś się, że nagle ten wątek stanie się organem doradczym panujących ? ???
 5. Wbrew pozorom, jest to bardzo dobre rozwiązanie, a uzasadnienie które przedstawiają, jest spójne i logiczne. Doinformowane społeczeństwo, znacznie lepiej sobie radzi w sytuacji zagrożenia, niż niedouczone sterowane medialnymi fakenews'ami i pozbawione swoich praw przez własny rząd. A na tym etapie, gdy wiadomym jest, że inkubacja wirusa trwa od 5-24 dni do wystąpienia pierwszych objawów wiadomo już, że roznosicielami wirusa są osoby zakażone, u których odbywa się to bezobjawowo. Czyli pozornie zdrowi. Temat wart odrębnego wątku ?
 6. Póki co, grypa jest znacznie groźniejsza. A może dlatego, że brak jest wystarczającej liczby testów odróżniających grypę zwykłą od syntetycznej ? G_20_03A.pdf
 7. Wygląda na to, że Smerfy to nie rusza... https://www.youtube.com/watch?v=s85xG9Ol3Po
 8. Zajecia w modelarni 11tka w Kędzierzynie-Koźlu, nie będą prowadzone dla dzieci i młodzieży z powodu pandemii wirusa - do odwołania.
 9. Dla rozumnych inaczej, każde nowe słowo będzie urastać do rangi mitycznego. (...) Modele, którymi tu się zajmujemy, to odwzorowanie statków latających, kosmicznych, pływających i lądowych jak również zupełnie abstrakcyjnych. Dron to FUNKCJA, jaką spełniać może każdy obiekt latający, kosmiczny, pływający, lądowy - a także ww model. edit: ps. wikipedia, a w szczególności pisana po polsku, to słowotok pisany przez rozumnych inaczej.
 10. Buduje się i wypuszcza. Włocławek 2019 ?
 11. Każdy widzi to co chce... zobaczyć. https://i.imgur.com/DwrdEnp.mp4
 12. AndyCopter

  Linki

  Poniżej przydatna tabelka doboru silnik - śmigło - długość linki - średnica linki. Tabelka pochodzi z planów modelu The Jr.Nobler TopFlite
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.