Jump to content

credens

Modelarz
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About credens

 • Birthday 07/07/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Zambrów
 • Imię
  Kamil
 1. Moze zgubil ci kontrast. Spróbuj w ciemnym pomieszczeniu patrzeć na wyświetlacz pod dużym kątem, ewentualnie flashowanie uC
 2. Sam korzystałem z tej ankiety i właśnie według tej ankiety rozpocząłem przygodę z lataniem. Co prawda, później powstał pomysł quada i teraz tylko tym się obecnie zajmuję, aczkolwiek jak zrobi się cieplej SKY SURFER też poleci w przestworza.
 3. credens

  Wybór FC

  Ten chyba nie ma wymiennych modułów, wiec jak upali ci się jeden, to cały Q Brain do wymiany więc to pierwszy minus, a drugi to waga - cztery tradycyjne będą ważyć trochę mniej.
 4. credens

  Wybór FC

  Zerknij na mojego z alu profili kwadratowych. Kupna wazy ponad 400gram, mi udalo się zmajstrzyc ramę o wadze 180 gram, co przy pakiecie 5Ah daje ok 0.5h lotu z całym osprzętem.
 5. credens

  Wybór FC

  To faktycznie okazja, ktos nieźle ciebie naciagnal.
 6. Przy av 4:3 rozciąga obraz EDIT: Dla ciekawskich dodam, coś o czym nie ma ani słowa w instrukcji Mobius w trybie AV umożliwia odtwarzanie wcześniej nagranych materiałów.
 7. Warto również zastanowić się nad kupnem wszystkiego osobno w Chinach. Strzelam, że na całości mógłbyś zaoszczędzić nawet ok tysiaka.
 8. Robiłeś kalibrację żyroskopów?
 9. A komu ja mam zgłosić TSA Zambrów?
 10. Nie zrozumieliśmy się. Najpierw wymieniłem stabilizator na płycie głównej, nie dotykałem nic w module nadawczym. Radio wstało, ale tak jak mówiłem siało +-15 jednostek. Potem, po podpowiedzi, aby wymienić też stabilizator w nadajniku, nawet jeżeli pozornie wszystko jest ok (gdyż również oberwał odwrotnym zasilaniem) wymieniłem również i jego. Po tym zabiegu jak ręką odjął, jest nawet lepiej niż było w standardzie, zero jakichkolwiek wahań na wyjściach kanałów. Więc jestem 100% pewien, że winnym był stabilizator. PS. PK999 dalej nie mam adresu, a połówka już dawno leży w zamrażarce.
 11. To jak wytłumaczysz to, ze po wymianie wszystko się unormowalo?
 12. Chwała, że są tacy ludzie na forum! Podłączyłem Multiwii pod komputer oraz uruchomiłem GUI( dodam, że przy okazji naprawy aparatury wyposażyłem ją w gniazdo programowania oraz w międzyczasie zmieniłem oprogramowanie na er9x) i sygnały z radia oscylowały +-15 jednostek (a nawet czasami więcej) - moim zdaniem bardzo dużo, gdyż wcześniej było to jakies +-2. Wymieniłem stabilizator w module nadawczym i eureka(!) - nie drgnie nawet o jedną jednostkę. Kolego, podaj swój adres na PW a wyślę ci priorytetem "pół litry" ognistego napitku.
 13. Akurat ta aparatura jest idiotoodporna i mikrokontroler do niej kosztuje ok 10zl. Ścieżki tez można naprawić.
 14. Chyba tak zrobię, bo niby działa, ale stabilizator troszkę przysmalony.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.