Jump to content

Krzyś63

Modelarz
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Krzyś63

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kłodzko
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. Witam Jakim pakietem zasilacie nadajnik? Chodzi mi o rodzaj wtyczki przyłączeniowej. Na zdjęciach trudno ocenić. Pytam bo już zamówiłem nadajnik ale jeszcze go nie otrzymałem, a chcę w tzw. międzyczasie kupić pakiet.
 2. Witam Różnica między Radiomaster zwykłym, a z gimbalem hala 150 zł. (Mam okrojony budżet)... warto dołożyć? Pozdrawiam
 3. Witam Sprzedam dwa nadajnik z odbiornikami. Ten z lewej nigdy nieużywany, drugi trochę latał. Oczywiście sprawne. Cena 50 zł plus paczkomat, za każdy. Może się komuś przydadzą.
 4. Krzyś63

  Pixel 2m

  Krzysztof , gdybyś potrzebował pomocy to daj znać Dzięki na pewno skorzystam. Ares odezwę się jak będę robił ustawienia. Tylko czy te wszystkie ustawienia np. Batterfly na drążku gazu da się ustawić na flysky fs6. Pozdrawiam
 5. Krzyś63

  Pixel 2m

  Przepraszam więcej szczegółów.
 6. Krzyś63

  Pixel 2m

  Witam Nigdy nie miałem klap w modelu. Jak je ustawić? Do Pixela aparatura flysky fs-i6. Podłącz na pokrętło czy przełącznik.
 7. w tzw. międzyczasie znalazłem rozwiązanie... uaktywniłem przełączniki....Dzięki. A tak na marginesie. Pod który przełącznik klapy podłączacie.
 8. Witam Mam następujący problem. Przełącznik SWA uruchamia przepustnicę gazu.....? Dodatkowo przypisując do kanału 5 lub 6 któregoś z potencjometrów lub przełączników ogranicza się tylko do VRA,VRB i SWA. Pozostałe nie są pokazywane.
 9. Krzyś63

  Pixel 2m

  Witam Co sądzicie o tym serwie? Nada się do lotek- waga. Wymiary ok. Pozdrawiam Wesołych świąt.
 10. Witam Kupiłem właśnie Pixela ??. Z uwagi na moje problemy ze wzrokiem chcę go tak pomalować aby było go najlepiej widać. Mile widziane fotki. Pozdrawiam
 11. Dobra cena na Aliexpresie...
 12. Witam Pytanie do kolegów. Czy ten czujnik wpinamy do kabli regulatora, czy do kabli akumulatora?
 13. Model dobry i przyszłościowy w kwestii lotów z kamerą. Odnoszę wrażenie, że kolega chce iść na skróty.... najważniejsze nauczyć się latać, a loty z kamerą to tylko dodatek, a patrząc co się dzieje w przepisach to w przyszłości może być z tym problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.