Skocz do zawartości

Budowa ToTo


kubak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegę kubaka.

 

Chyba kolega się nam tu pogubił.

Piszesz o toto a budujesz coś z głowy.

Pytasz się jak zbudować potem mówisz że już zbudowane, jeszcze później pytasz czym to pokryć.

Na końcu mowisz że już świetnie lata.

 

Nie mam zielonego pojęcia o co kaman ale jeśli chcesz model typu toto to buduj według planów.

Zapewniam cię że taki model jak np. Toto7 sprawuje się świetnie w powietrzu i nieprzejmuj się że nie wyjdzie ci tak dokładnie jak Motylastemu, który ma lata praktyki, pewną rękę i tęgi łeb.

Póki co sam będziesz musiał dojść do wprawy i sam przetestować pewne techniki, na temat których znajdziesz na tym forum mnóstwo informacji.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz nie przesadzajmy z tymi prawami autorskimi motylasty tez zaporzyczył nazwe od zespołu toto i co z tego - niech nazywa jak chce, choc wskazane jest aby z czysto porzadkowych powodek ja zmienił.

Owoż młody kolego laminacie chciałem w tym miejscu sprostować Twą myśl i powiadomić Cię publicznie iż nazwa moich konstrukcji nie ma nic wspólnego z zespołem ToTo, który zresztą sobie cenię, aczkolwiek gdybym miał zapożyczać nazwy ze świata rocka, to informuję Cię iż na pewno nie byłoby to ToTo. Nie znasz genezy powstania tej nazwy ( mówię o modelach ) więc uprzejmie proszę nie wypowiadaj się w moim imieniu, a tym bardziej nie sugeruj mi zmiany nazwy. Zaś co do praw autorskich, kolego sympatyczny wymyśl coś, zrób, pokaż, udostępnij innym swą pracę, myśl i czas, a dopiero później wypowiadaj się w temacie praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a więc było to tak ja budowałem model samolotu według własnego pomysłu a wzorowałem się na toto ,gdy go zbudowałem [bez elektroniki] a dzień później wrzuciłem temat na stronkę a po dwóch godzinach przyszedł silnik i serwa wiec wszystko zmontowałem i podłączyłem , na drugi dzień poszedłem latać na łąkę iż nie był to mój pierwszy model to udało mi się nim latać i dlatego głupio wyszło na forum

przepraszam za zamęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.