Skocz do zawartości

Jak można zapakować model w całości


ppompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnio wysyłałem model wysokość paczki 1.7m szer. z 60cm.

Taki:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpOfOe48nJD_N9yEv0sOwncb-u3sl72oSB8VpRxYQcd_Lnf_WZbw

 

I kurierem doszedł bez szwanku (z tego co się dowiedziałem od kupującego) :)

Łączone 3 kartony, wszystko owinięte taką mięciutką pianką pod panele i zalepione taśmą, wolne przestrzenie wypchane połamanym depronem i też tą pianką.

Da sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w sklepach AGD i "komputerowych". Czasem mają duże kartony po dostawach. Sklepy spożywcze raczej operują małymi kartonami. Widzę że jesteś z Augustowa, proponuję podejść do sklepu komputerowego "OPTINEX" na Jonkajtysa 4 i zapytać o taki karton. Możesz powołać się na mnie tj. Andrzeja Nieznańskiego z Grajewa, to może szybciej Ci pomogą. Jak nie będą mieli takiego to może tak jak koledzy podpowiadają skleisz z mniejszych.

Dla usztywnienia, proponuję zwinąć rulony z odpowiednio przyciętych kawałków kartonu i ustawić pionowo w wolnych przestrzeniach. Tak zabezpieczona paczka będzie pancerna i nawet jak ktoś stanie to nie powinna się załamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.