Skocz do zawartości

"Wavespar" - nietypowy dźwigar


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leszku weź poprawkę - może facet był po 3 mszach znaczy sie pod wpływem wina "mszalnego" każdy z nas czasem palnie głupotę a czasami chce wybadać grunt do rozmowy lub zwyczajnie zażartuje .... nie nam to osądzać ..

 

 

ja tutaj piłem do moich fanów którzy mnie opuścili :devil: jakie to straszne stracić te tłumy i wypaść z obiegu nawet jeśli to krytyka dla samej krytyki bo kogoś boli że inni potrafią a ja mam wnet 60 lat na karku i stoję w miejscu .......

 

normalnie popadam w depresję" a brak ripost podcina mi klawiaturę"

 

ja tutaj piłem do moich fanów którzy mnie opuścili - było 0,7 na 4 ............ trzech nie przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż: "Polak Potrafi". I zrób model laminatowy, jednoczęściowy, gotowy do wyjęcia z formy w całości. Niezniszczalny, z włókna "Spectra Super", zbrojonego tytanem.

Wyjmij i pokaż, na co nas stać. I że to nie jest nasze ostatnie słowo. Otworzymy tym modelem oczy niedowiarkom. Bop to będzie nasz model, model społeczny. I żadna łachudra z neostrady się nie przyczepi...

:devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.