Skocz do zawartości

ABC-RC.pl - propozycje co dać to testów - nagrody


Leda_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zaproponuję test 'Moduł do walki powietrznej - Tarcza-Karabin'. Zawsze mnie to urządzenie ciekawiło i szczerze mówiąc mam wątpliwości co do jego użyteczności. Niby jest wszystko opisane itp. Ale uważam, że przydałby się jakiś film i test przeprowadzony przez kogoś kompetentnego z forum.

Można by wybrać 2 osoby, które się znają, latają esa i mogłyby przeprowadzić walkę z tymi urządzeniami na pokładach.

Kolejną propozycją jest oddanie do testów tanich serw do modeli halowych, dostępnych w Waszej ofercie. Przedział 2,5-5g. - serwa te są w przestępnej cenie, jednak jak jest z ich pracą, płynnością, trzymaniem neutrum itp. nikt jeszcze nie opisał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o silniki to by była moja propozycja

Emax BL2220/07 KV1200 - 390W

Silnik Emax GT2218/11 KV930 - 260W

ponieważ zauważyłem, że silniki emaxa dosyć ładnie poszły do przodu z tzw. "prądożernością" tzn. dużo mogą przy dosyć małym poborze prądu no i jak by nie patrzeć są konkurencyjne cenowo.

Nie ukrywam, że sam bym chętnie któryś z nich przetestował. Piper od Marka Rokowskiego czeka na oblot i obawiam się, że jednak 900g ciągu mu nie starczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety są już w drodze i własnie będą dostępne do testów :D I parę modeli za niedługo pojawi się do testów. A tak z ostatniej chwili to przybyło nam dosc sporo galanterii oraz śmigieł składanych wraz z kołpakami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.