Skocz do zawartości

ABC-RC.pl - propozycje co dać to testów - nagrody


Leda_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Starym naszym zwyczajem ruszamy z wiosenną ofertą modeli i urządzeń do testów.

Na początek będzie model Mugol z wyposażeniem - ale to w osobnym poście.

 

Z tym że mamy propozycje żebyście to wy ustalali jakie urządzenia lub modele mają zostać przekazane modelarzom do testów.

 

Co by was interesowało, co nie zostało opisane, nie było relacji, jest jakąś nowością.

Interesują nas też wasze pomysły jak to przeprowadzić.

 

Zapraszamy do składania propozycji z naszej oferty towarów.

Wszystkie propozycje proszę o składanie w tym wątku. Proszę nie pisać na GG i e-mail.

 

Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone Bonami w wysokości 100zł do wykorzystania w naszym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jedyne co znalazłem na temat testów tego cuda to to

 

 

Kiedyś zastanawiałem się nad kupnem tego bo:

-Podoba mi się

-Jest to coś innego niż samoloty

-Cena nie jest wygórowana

 

 

 

W końcu nie kupiłem bo nie znalazłem nikogo kto miał by stym "doczynienia"

 

 

Proponował bym dać ten model do testów (chyba jakiemuś modelarzowi zajmującym się helikami ale też latającym samolotami?)

 

Konstrukcja tego modelu jest dość nietypowa ale mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dowiedział by się coś o tej antenie panelowej na 1,2ghz, bo sam latam na tej częstotliwości.

 

Jeszcze ciekawie wygląda ten regulowany obiektyw do kamer płytkowych, nigdzie nie widziałem relacji.

Jeszcze ta antena dookulna 6dbi jest ciekawa.

No i te lipole na name. Koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedcen pomysł.

 

Samolot Easy-Fly. Dużo jest różnych opinii "bo ktoś słyszał", ale tak naprawdę nikt go nie miał.

 

Samolot efektowny, duży, niedrogi, wyposażony. Jak zachowuje się w rękach nmniejwięcej początkującego, jaki jest pod wzgędem trudnosci montażu dla osób niedoświadczonym. Czy napewno mozna go złozyć w 5 min? Czy może nadaje się do nagrywania z powietrza?

 

Bo model jest dość podobny do Easy glidera, a kosztuje tak naprawde ułamek ceny. Model ogólnie jest bardzo ciekawy.

 

Ciekawy jestem opinni o tym samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym proponował tak:

E-max 2210

MOXIE AX-2210N

Ciekawi mnie zwłaszcza wytrzymałość tych silników na ciągłe latanie na pełnym gazie w ESA. Proponował bym przekazać je modelarzom zajmującym się modleami ESA, aby sprawdzili :

1) Jak długo żyją te silniki

2) Czy wytrzymują przeciążenia występujące w ESA

3) jaki dają ciąg

 

Nie znalazłem nic na ich temat, a wyglądają na sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowały by mnie testy serw moxie i aostar, a zwłaszcza przydatność ich w FPV, jak reagują na bliskość nadajnika, bo z chęcią zastosowałbym to z 360 wychyłem o ile nie byłoby drgawek od nadajnika.

 

To jest ciekawe i nigdzie nie widziałem filmików z udziałęm tego ustrojstwa a wydaje się być ciekawe. http://abc-rc.pl/p/52/950/-rc-modul-do-walki-powietrznej-tarcza-karabin---elektronika-rozna.html

Oraz przetwornica http://abc-rc.pl/p/52/2089/fpv-przetwornica-2a-4-25-30v-na-5-30v-dowolnie-regulowane--elektronika-rozna.html, głownie czy nie sieje po instalacji i jak znosi reszta sprzętu obecnosć tego ustrojstwa na pokładzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie natomiast interesowalby test modelu mx-2 o rozpietoscio 1210mm pod kątem otrzymania lekkiego modelu dobrze latajacego przy 3D

 

http://abc-rc.pl/p/54/2042/model-mx-2-1210mm-epo-zestaw-artf-dla-zawansowanych-samoloty-i-szybowce.html

 

i szczerze mowiaC podjąłbym sie tego wyzwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje żeby ktoś przetestował ten model - http://www.abc-rc.pl/p/2/1774/model-rainbow-a-388-f3a-3d-1480mm-arf-2--modele-z-epp-samoloty-i-szybowce.html Zawsze mnie interesował pod względem wyglądu i tego że jest z pianki EPO.Chciałbym zobaczyć jak się go składa i zobaczyć jak ktoś kręci nim ostre figury 3D. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Model Predator FPV 1840mm - MORLOCK z silnikiem i regulatorem, to było by fajne, lub ten sam model, ale z kamerką w zestawie. To było by coś naprawdę ciekawego i godnego rozpatrzenia, według mnie. No i nie aż takie drogie jak niektóre tutaj wystawiane propozycje :D Można nim przynajmniej poobserwować taniej niż quadem lub heli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.