Skocz do zawartości

Reaktywacja Mego potworka Beta 1400


Cimek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Czyli odnawiamy małego potworka ,który rozbił się bo zworka wpadła do worka...

 

 

Tak wyglądała mordka przed wsadzeniem do worka, cóż to się stało, aparaturka (straciła zasięg) :crazy:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_AC4Gf8sOWw

 

Teraz po małym "fejsliftingu" Na razie, wygląda tak :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać na skrzydle są zacieki, ale gdy wyschnie do końca, zdrapię to, po prostu użyłem przezroczystej taśmy, no i zrobiły się zacieki ,aczkolwiek jest to do naprawienia

Zostało jeszcze pomalować drugą polówkę skrzydła i zamocować elektronikę. Jest to moje pierwsze malowanie EPP'owca, reszta relacji z "faceliftingu" jak i reszta kombinacji :) będzie w tym temacie :)

 

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lodówką Wojtku,lodówką :D Lepsze zdjęcia ,będą później ,na razie nie mam chwilowo czym ,tylko telefonikiem :) Wiesz co, wolę ten temat kontynuować ,tamten poproszę o usuniecie :)

 

 

Edit*

 

Drugie skrzydełko pomalowane (przepraszam za słabą jakość zdjęć... No ale Aparat zrobił bam bam (czyt. zepsuł)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W Poniedziałek dostanę ze sklepu resztę wyposażenia i mam nadzieję że w ten dzień nastąpi "oblot" :) Malowanie nie do końca mi się podoba, no ale jak to mawiają trening czyni mistrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.