Skocz do zawartości

Nowy sklep modelarski


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

panowie to poprostu bicie piany

Spora część dyskusji została usunięta, część wyedytowana i jak nie śledziłeś tematu, to możesz odnieść wrażenie, że się ktoś "czepia".

Zapewniam Cię, że teraz to już naprawdę nikt się nie czepia.

I mam nadzieję, że tak zostanie :D

 

Powstał nowy sklep panowie bądzmy zadowoleni

Tego sobie i innym życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony jeśli mogę, to zwracam uwagę na zdjęcia towarów

Po powiekszeniu ich niech one naprawdę będą powiekszone np: 800x600

Wszak robimy zakupy poprzez internet i zdjęcia mają nas zachecić do zakupu i pomóc w wyborze

 

Pozdrawiam, życze sukcesów w działalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zmienić zdjęcia na większe w/g twoich zaleceń, jednakże narazie jest mnótswo pracy i coraz więcej klientów, co cieszy niezmiernie.

 

Jak już pisałem wczesniej, oferta będzie się rozszerzała dynamicznie. Od wtorku będą dostępne polskiej produckji samoloty akrobacyjne oraz biały depron :) , ale o tym dopiero jak już wstawię na stronę :).

 

 

By the way, poszukujemy zawodników i osób ktore chciałyby wziąć udział w pokazach modeli depronowych na hali. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: biuro@ez-fly.pl lub na adres sklepu : sklep@4hobby.pl

 

Więcej inforamcji już wkrótce.

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja kupowałem ostatnio PZL-11c, doszedł nawet bardzo sprawnie ale po zamowieniu ze strony, ceny raptem uległy zmianie ! Nie wiem czy to jest praktyka wszechobecna w sklepach internetowych, ale bardzo mnie to zirytwało. :x

Dodatkowo in plus - modelik prezentuje się, na razie w pudełku, bardzo dobrze.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.