Skocz do zawartości

ASP 6,5cm3 dziwne zachowanie


Luki17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalając silnik do góry cylindrem silnik podczas przechodzenia z wolnych obrotów na wysokie kaszlał, a czasami gasł. Wszelkie regulacje nic nie pomogły. Po odwróceniu silnika cylindrem do dołu i małej regulacji śrubą od wolnych obrotów silnik pracuje bez zarzutów. Czy może tu mieć wpływ zastosowana świeca? Dodam tylko, że mam założoną świecę A3 O.S. Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciśnienie mam podłączone. Teraz nawet gdy silnik odwrócony jest cylindrem do dołu, po odpaleniu z tłumika lekko pluje olejem, a silnik i tak gaśnie jak gdyby się przegrzewał. Nie wiem czemu paliwo po przejściu przez iglicę strasznie się spienia. Może to wina paliwa. Latam na Model Technics Bekra 10%nitro, 18% oleju.

 

Szanowny kolego Instruktor. Powiedz mi czy jak silnik pracuje do dołu cylindrem i na wolnych obrotach go zalewa, to tę śrubkę która jest w środku tego popychacza do otwierania gardzieli należy wkręcić czy odkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.