Jump to content

A jednak cos sie dzieje w Pile ;-)) extra 330L


DJDIT

Recommended Posts

Miałem wyjechac za praca do Danii a okazało sie, że nic z tego. Dzięki temu wiecej mam czasu na modelarskie sprawy czego efektem jest ten film ;-) Niestety w niskiej jakosci i krótki ale na tyle pozwalała karta SD w aparacie.

 

Będe wdzięczny gdyby ktoś to wrzucił na youtube lub cos podobnego i podał tutaj linka (nie wiem jak to zrobić) ponieważ obawiam się iż skonczy sie limit serwera.

 

Link do filmu:

 

http://www.dariuszmular.mserwis.pl/pliki%20video/extra330L.wmv

 

 

 

 

 

extra330.jpg

 

06.jpg

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To celowe dziłanie, okazuje się że to najszybszy sposób aby spowolnic gwałtownie model nisko nad ziemią, jeżeli w locie prostym zaciagnałbym wysokosc do harriera to model podbije na tyle wysoko że nawet na minimalnym gazie potrzebowałbym prawie całe ladowisko zeby zejsc do ziemi (zależy od wiatru) będe to metodę częsciej stosował w zależnosci od warunków pogodowych.

Link to comment
Share on other sites

No i jedziemy dalej z koksem, przedstawiam drugi film który zastał dzisiaj nakręcony. Niestety nie jest to jakas super produkcja. To zwykłe treningi jakie wykonuje podczas wizyt na lotnisku. Daną figure cwicze tak długo aż uda mi sie ja pewnie opanowac, reszta figur w danym dniu mnie nie interesuje ;-)

 

rozmiar ponad 40mb niebawem wstawie bardziej skompresowana wersje 20mb w gorszej jakosci dla użytkowników z wolnym łaczem. Myle ze to tez warto wrzucic na youtube w razie przekroczenia limitu, można liczyć na pomoc ?

 

Link:

 

Adres do filmu z mojej strony czasowo usuniety aż do doładowania transferu, prosze sciagac z linka poniżej.

 

Prosba ratujcie! , wlasnie dostalem e-mail z informacja że zostalo 90% wykorzystanego miesiecznego transferu na mojej stronie, jak ten drugi film nie znajdzie sie na youtube strona wygasnie aż do konca miesiaca, dlatego zwracam sie z prośba aby ktos to wrzucil na youtube, ja nie mam konta i nie wiem jak to obsluzyc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.