Skocz do zawartości

W temacie poprawnej polszczyzny


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba że młodzież 3D tak usilnie broniąca tutaj swoje prawa

 

no i przez ministra Edukacji.Bo skoro teraz tak jest , ze jak sie nie zda matury,to i tak sie ja ma,prowadzi on narod w aureoli do wtornego analfabetyzmu.

Popatrzcie jak pisza ludzie po studiach,to mlodziez 3 D jest tylko tlem,szarym.

Ja sie juz przyzwyczailem,choc po polsku rozmawialem tylko trzy dni w tym kwartale.

A czcionek polskich nie mam,bo to egzotyka tutaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne ze błąd został zrobiony celowy by zwrócić uwagę...

 

Celowo czy nie jest to wyraz niedbałości o język, jego lekceważenia. O ile mogę zrozumieć taki czy inny stosunek do Polski - inna sprawa, że często zasłużony i na własne życzenie rządzących :cry: - to niechlujstwo językowe bardzo mnie razi. W moim odczuciu jest wyraz braku szacunku dla osoby do której tekst jest skierowany. A skoro ja to tak odbieram, to jak mam traktować takiego delikwenta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrzymajcie się,

Ci z was których to razi bądź którym ta reklama uwłacza po prostu nie są "targetem" dla tej placówki.

Już sobie wyobrażam co mówi target widzący tą reklamę - "Dżizas, ziomal, czekitałt."

 

Nie sądzę, żeby ktoś na tej ziemi nie wiedział jak się pisze AUTO. Ciekawi mnie tylko motywacją autora tej wyklejanki. Czy chciał po prostu zrobić mały skandal i zaistnieć (ostatnio modne w naszym świecie), czy powód był bardziej prozaiczny (zabrakło mu U, miał Ł i pomyślał że tak będzie śmieszniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nikt nie ogląda efektu końcowego czy wszystko jest dobrze przyklejone etc przed oddaniem klientowi?

 

Ogladajac efekt koncowy pracownik skupia sie na jakosci a nie zawartosci... Przyglada sie czy farba nie odpada, czy nie ma smug albo czy folia gdzies nie odstaje i czy kolory sa ok. A zeby to czytac? Po jakims czasie nie bylbys w stanie powiedziec co bylo napisane na plakacie, ktory wydrukowales 15min temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.