Jump to content

Jaki helikopter na dwór?


Volt100
 Share

Recommended Posts

Witam!

Z lataniem nie mam zbyt wiele wspólnego, wciąż latam zabawką 3 kanałki, aczkolwiek przed wakacjami chciałbym kupić jakiś poważniejszy model (najlepiej 4 kanały) z tym, że do lotów przede wszystkim na dworze z KeyChain'em na pokładzie. Chodzi mi o to, żeby model był do 500zł (+/- 50zł), z aparaturą itd., może wymagać oczywiście lekkiego złożenia, ale nie, że będzie w częściach (wszystko osobno, itp.)!

Zależy mi na tym, żeby model jakoś sobie radził z lekkim wiatrem (mówię lekkim!) oraz żeby zasięg nie kończył się na 50m...

Myślałem nad Big Lamą... poradźcie coś ;d Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Spróbować zawsze może. :wink:

Co najmniej raz. :P

 

Wracając do tematu. W założonym budżecie Big Lama będzie ok. Ale nawet ten trójkołowy rowerek modelarski - będzie wymagał nowej nauki latania. Będzie ciut trudniej niż zabawką z marketu.

 

Zwróć uwagę na dostępność części zamiennych do wybieranego modelu. Na początku nauki, helikopterki mają tendencję do "psucia się" :P

Warto zatem móc kupić potrzebne części w wielu sklepach, przy konkurencji cenowej, w szerokim asortymencie.

 

Sporo osób kusi się na tanie produkty, które nie są najwyższej jakości i do których nie sprowadza się żadnych części zamiennych. Co za tym idzie są to w zasadzie jednorazówki.

 

Podobnie konieczność sprowadzania części np. z drugiej półkuli, za wysoką cenę przesyłki i przy długim okresie oczekiwania na duperelek nr 3, który się popsuje za 15 minut latania.

 

Tu Lamy mają sporą przewagę, z racji swojej popularności i 100% asortymentu części zamiennych, ulepszeń, a nawet podróbek. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pomijając, że artykuł skopiowany, dziękuję...

 

Wnioskując z ww artykułu model Big Lama (który jest złożony, z aparaturą) będzie dobrym modelem do lotów na dwór... tak jak mówiłem zależy mi na zasięgu i odporności na podmuchy wiatru. Wnioskuję także, że modele typu Belt, Honey Bee itd. będą na razie zbyt poważne.

 

Tak więc jeśli się mylę to powiedzcie, ale uważam, że Big Lama podoła moim wymaganiom ;d

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.