Skocz do zawartości

apka Turnigy 9x Jak się robi test zasięgu


leszko1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wciskając ten przycisk zasięg zmniejsza się 100 krotnie. Ale z tą liczbą zmniejszenia zaraz sprawdzę. :)

 

EDIT. Tak jak myślałem.

 

Podczas trzymania przycisku na module w.cz. Zasięg zmniejsza się 100-krotnie. Czyli 15metrów zasięgu z wciśniętym przyciskiem odpowiada ok 1,5km zasięgu "rzeczywistego"

Znalezione TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniasz zachowanie się modelu. Słabnący sygnał objawia się drganiem serw, nie wykonywaniem komend przez model itd.

Odchodzisz 10m, lub odchodzi pomocnik - testujesz zasięg i wszystkie kanały. Działa - 5m w tył, powtórka - diała następne 5m i powtórka. I taka do momentu zauważenia oznak zaniku sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacz odbiornik + serwa + zasilanie, nastepnie postaw telefon , wykonaj połaczenie 3G (video rozmowe) i odejdz na te 15m i sprawdzaj jak to wyglada. Sam jestes w stanie to zrobic nie wielkim kosztem. telefon z video rozmową to dzis chyba standard. Ja tak ustawiam czujniki laserowe w pracy jak jestem sam na zmianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.