Skocz do zawartości

pomocy przy wyborze modelu edge czy mx2


meadow24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Powiedz jeszcze tylko, jak chcesz latać ?

Osobiście miałem do czynienia tylko z MX-2 i to co mogę o nim powiedzieć:

 

- Ładne wykonanie

- Stabilny w locie

- Mocy pod dostatkiem

- Model bardziej do akrobacji klasycznej, niż 3D

- Jeśli kupisz, wzmocnij podwozie żywicą.

 

Gdybym sam miał dzisiaj kupić, któryś z tych modeli, to bym wziął Egde - kwestia gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aba so gabarytoeo rakie same ci do wl lotnych nie wiem i wlasnie tu vhodzi o pomoc.

??

 

Pobawie się w deszyfrator.

 

"Oba są gabarytowo takie same a co do właściwości lotnych nie wiem i właśnie tu chodzi o pomoc."

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem oboma modelami.

 

Różnica w lataniu jest żadna. Oba świetnie latają i nadają się do nauki akrobacji.

 

W budowie kadłuba MX-2 wygrywa gdyż ma chudszy kadłub ale bardziej napakowany dziób. Edge to niestety mocna wydmuszka i przy krecie mamy sporą deformację dzioba. Spowodowane to jest innym sposobem mocowania pakietu. W MX-2 Od spodu zaraz za silnikiem a w Edge z boku, nieco dalej niż w MX.

Wszystkie patenty typu łączenie skrzydeł, stateczników, mocowanie podwozia są takie same. Podwozie najlepiej na starcie zakleić porządnie klejem i wymienić kółka na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.