Skocz do zawartości

Zamek Ogrodzieniecki w Podzamczu.


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Bardzo dobrze zmontowany film, ciekawy filtr, pięknie pokazane ruiny, dobra muzyka. Jedyne czego mi brakuje to szerszych kadrów w odniesieniu do oblegających zamczysko wojów i jakiegoś przerywnika z pokazu walk. Byłoby dynamiczniej.

 

Jeżeli robisz film z takiego festiwalu to trzeba polować na wszelkie sceny bitewne. Sam popełniłem nie tak dawno temu filmiki w podobnym klimacie (choć bez korzystania powietrznej kamery):

 

 

W moim przypadku wstawki batalistyczne dały bardzo dużo dynamiki. Celowo nie osadzam tych filmów żeby nie zaśmiecać Ci wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie mieszka i jak ma na imię ta blondynka z powalającym uśmiechem z 50s ???

No idea, ale ujęcie z blondynką strasznie mi się podoba :)

 

Jedyne czego mi brakuje to szerszych kadrów w odniesieniu do oblegających zamczysko wojów i jakiegoś przerywnika z pokazu walk. Byłoby dynamiczniej.

Szczerze mówiąc to pojechaliśmy zrobić ujęcia z powietrza, festiwal był przy okazji. Zdjęcia lotnicze zrobiliśmy o 8 rano, impreza zaczynała się o 11, skręciliśmy sam początek. Było max gorąco i nie chciało nam się dłużej zostawać, walki były zaplanowane były na 17.00 bodajże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malker: hexa i quad, okto nie używam i nie będę :D

 

Za mało spokojnych, długich ujęć z powietrza,

Było dużo więcej, kolega jednak poskładał tak, by trzymało się to "ronk i nug" :D Pierwsze ujęcie całego zamku trwało z 20s... ale nie pasowałoby to pod muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.