Skocz do zawartości

do usunięcia


pma_

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba sobie jeszcze uswiadomic ze pekniety czy zlamany kadlub w modelu balsowym czy laminatowym to co innego niz w modelu z EPP. JAk dla mnie slowo kosmetyka w zasadzie pasowaloby. Ci co lataja w ESA napewno potwierdza ze taka kosmetyka to tylko kosmetyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem sprzedający powinien zwrócić pieniądze nie spisał się na medal, a ten co kupił, spakował pięknie model i na swój koszt wysłał.

Przecież jesteśmy jedna rodzina, prawda to czy nie ? Czy warczymy na siebie jak psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moim zdaniem sprzedający powinien zwrócić pieniądze nie spisał się na medal, a ten co kupił, spakował pięknie model i na swój koszt wysłał.

Przecież jesteśmy jedna rodzina, prawda to czy nie ? Czy warczymy na siebie jak psy...

No taka też była moja początkowa propozycja jak zobaczyłem model. Zwrot pieniędzy a ja go po prosu odsyłam na mój koszt. Czy widzicie w tym coś nieuczciwego? (no ja jestem wysyłke do tyłu i tyle).

 

Niestety kolega bubi nie wyraził zainteresowania "pokojowym" załatwieniem sprawy stąd moje pytanie na forum i to w dodatku bez wspominania kto jest tą drugą stroną.

Po prostu nie rozumiem takiego podejścia i tyle.

 

pma niema nawet avatara gdy ostatnio bylem w sytuacji jak twoja dostałem niezły krawacik z brak avatara itd niestety niestety pma jest ''poszkodowany'' więc jemu ujdzie na sucho a mnie oberwie się pewnie ze stanąłem po twojej stronie :wink: tak to już jest.........

Awatara właśnie próbuję wstawić, a nie mam go bo na forum jestem mało aktywny ponieważ głownie latam helikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona, zamknięta, kolega Bubi okazał się człowiekiem uczciwym więc niniejszym kończę ten temat.

 

Jak się nauczę latać ESA to się z nim jeszcze policzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.