Jump to content

Pierwszy model


Cygan

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich

to jest mój pierwszy post(nie biorąc pod uwagę Powitalni).

Nie jestem pewny czy w odpowiednim miejscu umieściłem mój temat ale mam nadzieje że mi wybaczycie;)

Aktualnie pracuje nad moim pierwszym modelem Vendetta którego palny są na stronce:

 

http://www.modelarz.com/pliki.php?itp=1&w=lista&offset=120

 

(czwarty od dołu),może już ktoś zbudował ten samolot i może udzielić mi kilka wskazówek na temat budowy i ewentualnych przeróbek?

Wszelkie uwagi mile widziane:)

 

Pozdrawiam

Posted

No jeśli Vendetta ma być Twoim pierwszym modelem RC to ...... gratuluje optymizmu.

Proponowałbym raczej tradycyjna scieżkę kariery, tzn wpierw jakiś szybowczyk, potem coś z silniczkiem, jakis trener górnopłat i .... Vendetta.

Posted

Nie jestem aż tak dużym optymistą;)...to jest pierwszy model który sam robie.Aktualnie szkole sie na tradycyjnym samolociku..tzn trenerekco .Dopiero jak bede miał jakies umiejętności to przesiade sie na Vendette.A teraz korzystam z okazji że mam wolne i ją buduje..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.