Skocz do zawartości

Regulator do szczotkowca


krankor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów

Mam model zabawkę poduszkowca, w którym producent podłączył równolegle pod jeden regulator dwa silniki szczotkowe na oko 280 i 380 (podnoszący i napędowy, bez napisów oczywiście)

pod jakiś taki regulator

Dołączona grafika

 

Zasilanie pakietem 2S 1200mAh. Aparatura 3 kanałowa. W instrukcji podpowiada możliwości zmian:

1. dodanie oddzielnego ragulatora do silnika napędowego 30A sterowanego oddzielnym kanałem. Z jednoczesnym wyciągnięciem czerwonego kabelka plusa z jednego z regulatorów. Przy czym dopuszcza użycie współnego pakietu 3S.

2. zastapienie silnika napędowego bezszczotką z odpowiednim regulatorem. Podnoszący silnik pozostaje ten co na poczatku z pierwszym regulatorem.

 

Regulator nie ma zworek, nie gra. Po włączeniu zasilania mimo gazu na min idzie krótki impuls na silniki.

 

Nie używałem prawie nigdy bezszczotkowców. Czy regulatory do nich mogą same wykrywać napiecie zasilania? Nadruk DC 5-9V sugeruje zasilanie czy napięcie wyjścia?

 

Z góry dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nie używa nowszych regulatorów do szczotkowców?

Nie chodzi mi o ten konkretny model, bo pewnie tak naprawdę to jakiś zwykły chińczyk obrandowany logiem producenta modelu zabawki na jego życzenie.

Chodzi o ogólne zasady działania raczej nowych, współczesnych regulatorów do szczotkowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.