Skocz do zawartości

Hobby King 2,4


chaosmaker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio wpadła mi do głowy myśl czy aby nie rozpocząć romansu z systmem 2.4 - zerknąłem na możliwe opcje na HK a tu zonk . Albo ceny zaporowe , albo systemy o niezbyt pochlebnych opiniach bądź brak odbiorników o interesującej mnie ilości kanałów. Zastanowiło mnie czy nie dało by się transplantować modułu 2.4 ghz z Hobby King i podpiąć go do mojego Hiteka czy FX18 - odbiorniki małe , tanie a 6 kanałów to idealna cyfra dla mnie . Byłby to tani sposób i mam nadzieję , mało ryzykowny na ten romans czy mezalians ...

Ma może ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii ?

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt chłopaki - zrobiłem 3 takie przeróbki i wszystkie 3 działają .

 

Problem z nadajnikami HK leży w procesorku reszta tj. moduł 2,4G firmy @ flysky.china jest stosowany w wielu innych radiach i jest ok .

Upominajcie się to zrobię relację ale chwilowo nie mam na to niestety ani czasu ani możliwości ...

 

Jeśli ktoś posiada takie radyjko to może śmiało je sobie zostawić jako dawcę modułu HF - tym bardziej że już raz wydał pieniądze ... dodatkowo zwracam uwagę ze są dwie wersje tych radyjek V1 oraz V2 - mają inne odbiorniki co za tym idzie pewnie moduły tez inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.