Skocz do zawartości

dryf ogona w prawo


jasiuuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żyroskop to HK-401B, a co do problemów, zaczęły se dopiero jak zakupiłem "cyfrowe" serwa z serii DS-65B. Latałem kilkakrotnie na obecnym analogowym typie HXT nie chcąc wprowadzać Ciebie w błąd może z 6-do 8-śmiu razy po dwa pakiety, przeważnie problemy pokazywały się już na ziemi, przy regulacji "DELAY" oraz "LIMIT" te dla serw marki DS musiały być za każdym razem ustawione na DELAY-80%, a LIMIT-120, bo serwo nie dawało rady prawidłowo korygować lotu, za słabe. Na tym tanim analogu mam spokój, to już 5-ty pakiet, a serwo za każdym razem chłodne, czyli ma siłę która jest w specyfikacji serwa. Każdy mi mówił, że 1,6 kg na cm, na ogonie to wystarczy, przy DS-ach miałem troszkę inne zdanie, ten HXT 900 naprawdę ma te 1,6kg, bo dla niego sterownie ogonem nie sprawia większych problemów. A i jest chłodne. :wink:

jak tylko dojdzie do mnie GWS park zaraz spróbuje polatać na nim.

Nie chcę do mojego helika zakupować inwestycji typu, żyro + serwo za 600-800zł.

To jakby do Skody Felicji założyć audio za 15 tyś zł, nie obrażając posiadaczy tych samochodów, chodzi tylko o kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.