Skocz do zawartości

ppyoj pod windows 7 ?


spiderok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uzywam portu usb mam kabelek ktory kiedys uzywalem do futaby 6EX skladał sie on z 2 czesci. Teraz mam aurore 9 i fly symulator ktory udalo mi sie uruchomic na win7 ale radio nie reaguje. A jak chce uruchomic ppjoya (ponoc dzialającego po 7-mką to wyskakuje mi informacja ze ppjoy nie ma jakichś tam sterownikow i lipa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko wlacze instalke PPJoySetup-0.8.4.5-early-release wyskakuje okno

 

Dołączona grafika

 

klikam ok

 

nastepnie kilka razy dalej idzie instalacja ...

 

daje zakończ i uruchom program i tu ma miejsce taki oto fatalny błąd

 

Dołączona grafika

 

Gdy usiłując włączyć ppyoja jeszcze raz i klikając w ikonke PPjoyCOM wyskakuje okienko

 

Dołączona grafika

 

daje ok wyskakuje kolejne

 

Dołączona grafika

 

po kliknieciu ok okno sie zamyka a ppyoj nie dziala.

Czy po takim opisie jest w stanie ktos mi pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niesty wciaz to samo po wpisaniu co mi zaleciles pokazuje mi operacja ukonczona pomyslnie ale caly czas z ppjoyem to samo . a robilem to na kikla sposobow z restartem windowsa i bez.

 

 

a i zainstalowac ppjoya moge gdy klikam w setup wyskakuje mi to pierwsze okienko ale klikam ok i instalacja przechozi ale jak chce go uruchomic ida te kolejne okienka i juz lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze uruchamiania jako administrator, jak nie zadziała to też instaluj jako administrator,

jeszcze jedna myśl a podłączyłeś interfejs zanim włączyłeś ppoy ? sprawdź czy pojawia Ci się on w menadżerze urządzeń bo na to przynajmniej wskazuje drugi komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podlacze kabel usb to w pasku instaluje sie prawidlowo. Nastepnie dalem instaluj jako administrator pokazuje sie

 

Dołączona grafika

 

klikam ok, przechodzi instalacja daje zakoncz i uruchom program jest sukces wlaczyl sie. Ale podlaczylem radio uruchomilem aero fly i lipa zero reakcji kombinowalem rozne opcje w ustawieniach i nie zadziałało

 

ale gdy wyłączyłem ppjoy i chciałem uruchomić ponownie klikając w ikone PPjoyCOM wyskoczył komunikat

 

Dołączona grafika

 

i tak cały czas czy daje jako aministrator czy tez nie.

 

jak zainstaluje ponownie to znowu uruchomie ppjoya ale tylko na 1 raz ale radio nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to laptop czy normalny komputer? Masz fizyczne porty com? Spróbuj tak:

 

start> wpisz regedit >uruchom

 

i po kolei:

HKEY_LOCAL_MACHINE>HARDWARE

 

Kilkasz prawym na Devicemap i Nowy > Klucz

 

Nazywasz go SERIALCOMM i enter.

 

I spróbuj teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może tego http://www.youtube.com/watch?v=ScuYfagMixU w opisie filmu linki. dziwne że raz udaje się odpalić a później już nie może znaleźć portu :/

bo cały problem jest w tym że win 7 32 bitowy może za pozwoleniem łykać sterowniki bez podpisu, ale 64 bit już takiej możliwości nie ma :/ i trzeba to obchodzić, ja tak mam np z moim programatorem isp pod usb jak nie włączę sobie windy w trybie wyłączonego wymuszania podpisu sterowników, tak nic nie wrzucę na kość bo sterownika mi nie puści :/ można to obejść jeszcze w inny sposób czyli http://www.ngohq.com/home.php?page=dseo ale nie robiłem bo akurat z programatora co dziennie nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.