Jump to content

Dźwięk - Windows 7 laptop HP


Matkas
 Share

Recommended Posts

Cześć,

od niedawna mam laptopa HP z Windowsem 7. Jest tutaj jakieś bezsensowne rozdzielanie dźwieku na słuchawki i głośniki które są w laptopie, którego nie idzie wyłączyć. Wczoraj grałem z kolegą, i rozmawialiśmy na Skype. Okazało się, że Skype dawał mi dźwięk na słuchawki, a dźwięk z gry leciał z głośników w laptopie. Panowie jak to połączyć, aby wszystko leciało ze słuchawek?

 

Pozdrawiam, Mateusz

Link to comment
Share on other sites

Masz coś "walnięte".

Włożenie wtyku słuchawkowego powinno automatycznie odłączyć głośniki.

Chyba że... pomyliłeś gniazda. :wink:

Spróbuj jeszcze ręcznie wyłączyć głośniki - klawisz funkcyjny Fn i ikonka głośnika na klawiaturze - prawdopodobnie gdzieś na przyciskach F1 - F12.

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo i na laptopie acer'a i na kompie( windows7 i Vista) i jest to wina słuchawek wcześniej miałem inne i cały dźwięk szedł na słuchawki. To chyba ma pomagać w tym abyś dobrze słyszał kolegę a nie gre. Mi to odpowiada bo gre i tak słyszę i tak a już nie muszę krzyczeć do mikrofonu żeby ktoś mnie słyszał i odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

dzięki za odpowiedzi. Problem rozwiązałem w samym Skype. Jako główne wyjście dałem laptopa, i wtedy, mogłem słyszeć na słuchawkach gre i kolegę. Troche nie logiczne, ale grunt, że działa :D

 

Pozdrawiam, Mateusz

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.