Skocz do zawartości

mały? problem z silnikiem turningy 2217


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz K., Akurat gadanie, że chiński tutaj jest takie sobie... Myślisz, że Plusha nie składają chińczycy?? naklejka tylko inna... a elektronika jak ma paść to prędzej czy później i tak padnie... Ja od roku mam HobbyKinga 25A i działa bezproblemowo... koledze po miesiądu padł regulator Mystery (zdechł stabilizator na wejściu zasilający procesor na reglu i odbiornik).

Tak więc na dwoje babka wróżyła... Padnie tranzystor mocy to nie ma zlituj się... przeważnie regulator na śmieci bo albo nie można tych tranzystorów dostać albo są tyle samo warte co nowy regulator...

Weź miernik do ręki i zmierz rezystancję przewodów połączeniowych fazy silnika, jeżeli któryś jest pęknięty albo przepalony powinno wskazywać jakąś mniejszą lub większą rezystancję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,jakimi przewodami moge zastąpić te stare? mam miedziany kabel 0,16mm ale to chyba będzie za cienki ?

kolego daj sobie spokój z tym regulatorem.szkoda twojego czasu i modelu.

 

regulatory są teraz tak tanie że nie ma sensu tak na siłę kombinować.wymiana przewodów też nic nie da.skoro regulator się grzeje to ma gdzieś wewnętrzne zwarcie.a podłączając go zwiększasz tylko ryzyko zniszczenia odbiornika,serw,silnika lub pakietu.

 

jeśli chodzi o silnik to w komplecie z nim dostajemy mnóstwo akcesoriów i wśród nich jest taka tulejka ze śrubką imbusową służąca do blokowania ośki silnika.

 

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć! Mam kolejny problem. Gdy biorę na duże obroty,silnik przestaje chodzić. Jest to spowowdowane tym, że ośka obraca się, mimo że jest dokręcona tymi "ślimaczkami". Nie wiem co zrobić w tym wypadku. Gwint na ślimaczkach jest dobry, po za tym normalnie przykręca się.

 

Są jakieś inne sposoby żeby zablokować oś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zorumiesz :)

 

Raczej gwint jest do :ass: w tym silniku (tam gdzie idą robaczki)

 

Zakleiłem żywicą i zobaczymy co jutro będzie.

 

 

Będe miał problem jak skrzywie oś.. ale prędzej na nowy silnik zaczne zbierać bo ten za często się psuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.