Skocz do zawartości

który motocykl


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem na samym początku drogi. Rozglądam się. Ale chciałbym już pooglądać w sieci oferty. Chodzi o motocykl w starym stylu, jednak dla początkującego i szczupłego - czyli rozsądna waga i moc. Podsuńcie jakieś pomysły. :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze DragStarem 650, i ciesze sie ze nie kupilem Virago. 535 to motor dla dziewczyny :) jak kupisz to po jednym sezonie bedziesz chcial cos wiekszego. DragStar jest slabszy od Virago, ale tymi motorami sie jezdzi spokojnie. Przewaznie jezdze 80-90 i jest jeszcze zapas mocy przy wyprzedzaniu :) Naped tez na wal, chlodzony powietrzem, obsluga ograniczona do minimum i wyglada jak prawdziwy motor :) Virago przy nim wyglada jak motorynka :)

 

Yamaha to yamaha, a suzuki jak to mowia same stuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerkiem jeździłem, fajny, fajny ;D

No ale jak dobierać motocykl to nie przez internet, przydałoby się usiąść i zobaczyć czy ta pozycja odpowiada kierowcy. Małe cruisery czy choppery wyglądają śmiesznie jak usiądzie na nich ktoś wyższy a większe są ciężkie no i trzeba umieć się z nimi obchodzić bo wymanewrować z garażu to nie taka prosta sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mię kolega namawia na Fazerka, ponoć szyty na miarę jako pierwszy motocykl.

Mam fazerka i nie jest to moje pierwsze moto. Odradzam na pierwsze moto bo: 100KM, 3,3 do 100km/h, vmax ok 240km/h. To za dużo na pierwszy. Polecam yamaha virago lub suzuki gs500 do nauki. A później to bierz co chcesz do 100KM. Następny bez ograniczeń. Trzeba też pomyśleć o stosownym kasku i ubiorze.

 

Fazerka mam już trzeci sezon i uwierz mi, że zdarza mi się też zapomnieć a robię rocznie ok. 14tys. km.

 

Przy okazji zapraszam na zlot organizowany przez nasz klub motocyklowy "Lech 1929 Opalenica".

http://www.motocykl-lech.pl/img/afiszm.jpg

Będzie okazja by popatrzeć, przysiąść się itp. Będzie też paru modelarzy.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.