Rafal B. Posted August 16, 2007 Posted August 16, 2007 Mistrzostwa zostały przesunięte o 2 tygodnie i odbęda się 15-16.09.2007.Serdecznie zapraszam do uczestnictwa oraz do kibicowania. Szczegóły i rejestracja znajdują się pod tym adresem: http://f3k.gka.pl/viewpage.php?page_id=15 PS Dla tych co unikają wszelkich form zorganizowanych (sam do takich kiedyś należałem) a latają (lub tylko sympatyzują) modelami DLG: Prawdziwa zabawa w lataniu szybowcami DLG jest dopiero na zawodach Każdy może spróbować... Nieoficjalnie w imieniu organizatorów zapraszam :-D
Guest Góra Posted August 17, 2007 Posted August 17, 2007 Bardzo być moze że sie wybiorę na te zawody (hoho) 8) Potrzebuje "tylko" licencje no i jakoś skombinować dojazd z kwaterką :lol2:
krall Posted August 22, 2007 Posted August 22, 2007 Nieoficjalnie w imieniu organizatorów zapraszam :-D hehe, to jak ja napiszę będzie oficjalnie? Jeszcze raz zapraszam wszystkich. Góra: Licencja niestety być musi - to oficjalne zawody, Mistrzostwa Polski ... takie są zasady... Co do kwatery - nic się nie martw. Transport - jest Was kilku z Twoich okolic - myślę, że uda Ci się "podłączyć".
Rafal B. Posted August 22, 2007 Author Posted August 22, 2007 hehe, to jak ja napiszę będzie oficjalnie? Jeszcze raz zapraszam wszystkich. No teraz to już oficjalnie
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.