Skocz do zawartości

Turnigy 9X drążki...


Paweł09
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z drążkiem gazu w Turnigy 9X. Silnik zaczyna kręcić dopiero w połowie wychylenia drążka. Jak i gdzie mogę to zmienić? Po ustawieniu aparatury na tryb heli, zaczęło łapać od 1/4, więc raczej to nie usterka techniczna tylko nieprawidłowe ustawienie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Paweł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich regulatorów które "się" same programują :) Do każdego regulatora jest instrukcja, musiałbyś zmienić tryb startu. Zapewne masz low, ja zawsze robiłem tak, że trymerkiem dawałem tyle aby silnik zaczął się delikatnie kręcić, później robię tak trymerkiem w dół i aż zgaśnie, wtedy silnik od minimalnego drążka zaczyna startować, gdy to nie pomaga to trzeba Timming regulatora ustawić , na stronie HK na pewno jest instrukcja, poczytaj popróbuj, jeżeli nie będziesz umiał ,skontaktuj się ze mną VIA PW , pomogę Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak:

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=16223&postdays=0&postorder=asc&start=832

 

 

Regulatorek mam taki - http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6457 . Da się z nim coś zrobić? Jeśli tak to jak go zaprogramować? Nie było do niego żadnej instrukcji...

No przecież jest na dole strony, którą linkujesz, w zakładce Files...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przerabiałem taki przypadek u kolegi w regulatorze gdzie gaz łapał dopiero przed połową. Zmiana trymerem, endpointami itp nic nie dawała. Tzn dawała do momentu ponownego podłączenia zasilania. Wówczas regulator nie rozpoznawał neutrum i konieczne było wrócenie do poprzednich ustawień. Z tym regulatorkiem nie doszliśmy do ładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.