Skocz do zawartości

Silnik do TOTO-0


dawid18011996

Rekomendowane odpowiedzi

To że przeciągnie na starcie to już nie wina napędu lecz pilota, 60/80 % wystarczy.

 

Podałem ciąg równy masie ponieważ kolega chciał aby wysłać mu link do silnika który zapewni mu nadmiar mocy, ten silnik na pewno spełni jego oczekiwania.

 

Waga modelu max. 700g a ciąg silnika 1000g to jest straszny nadmiar mocy jak na trenerka.

 

Jeszcze raz podaje link do silnika: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5688

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku zostanie wykorzystany do innych modeli

jeśli ci tak bardzo zależy to weź 2200mah wg mnie najbardziej uniwersalny pakiet jak pakiet będzie ciężki będziesz miał problem ze SC i model będzie szybszy, a i taka rada na pierwsze loty ogranicz sobie wychylenie sterów i zawsze sprawdzaj wszystko przed lotem bo

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znać, jak będzie Ci się latać na tym silniku i z tym pakietem, bo to może być dobra opcja również i dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik który wybrałeś to właśnie Emax CF2812 wiem bo kupowałem ten sam silnik który Ty zamierzasz i jeszcze ten który po dostarczeniu okazał się być silnikiem o nazwie Emax CF2822 :lol: W swojej liście zauważ że regulatora nie ma na magazynie, więc jeśli nie chcesz czekać bo może będziesz miał szczęście i dostawa będzie jutro ale możesz mieć pecha i czekać miesiąc...wybierz któryś z dostępnych jeśli nie chcesz czekać. Na przykład ten:

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=15202 , jest w podobnej cenie i o przybliżonych parametrach.

 

EDIT: Jeśli jeszcze nie złożyłeś zamówienia to radzę silnik wziąć z HK Emax 2822 i jeśli nie chcesz czekać długo to ten regulator jeszcze zmień...

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.