Skocz do zawartości

Cessna 182 TW-747-3K


Thonni

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na HK w opinii podany jest taki setup:

 

SETUP:

LiFe: YT26650FP 3S 2700mAh 20C

ESC: Emax 60A

 

TESTS:

Propeller: APC 10x5E

Amps: 28A

Watts: 220W

RPM: 9100

 

Propeller: APC 11x5,5E

Amps: 37A

Watts: 280W

RPM: 8500

 

Propeller: APC 12x6E

Amps: 44A

Watts: 330W

RPM: 7500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Mierzyliśmy taki silnik ale o mniejszym kv.Dał ledwo 1460 g ciągu i przekraczał prądy z takim śmigłem.93 zł + przesyłka poszła w błoto.

Ciekaw jestem kto pisze dla nich takie brednie

 

The motor is very powerful.

Using a TURNIGY Sentry 60amp ESC with ZIPPY-H 5000mAh 3S1P 20-30C I got the following measurements:

Prop 12 x 6 APC

73,48 Amp peak

787,7 Watt Peak for 10 seconds

Prop 11 x 7 APC 69,4 Amp 746,7 Watt for 10 sec.

Using a TURNIGY Sentry 60amp ESC with ZIPPY-H 3300mAh 3S1P 20-30C I got the following measurements:

Prop 11 x 7 APC 62,2 Amp 638,2 Watt for 10 sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w tej chwili ok 80 rodzajów ,nie wszystkie silniki mamy na stronie.Trzeba tylko do nas napisać maila lub zadzwonić.

Wyłamujesz otwarte drzwi

 

Panie Wojtku kilka razy do Pana pisałem w sprawie owego silnika i pomocy w wyborze nie odpisał Pan :wink: szczerze mówiąc nie wiedziałem też że prowadzi Pan sklep RCMATSU z którego zamawiałem Cessne :) Wstawiam więc "wyłamane drzwi" :twisted:

 

93 zł + przesyłka poszła w błoto.

Pieniążki nie poszły w błoto bo przesyłkę anulowałem ze względu na brak silnika w magazynie :wink:

 

Do usłyszenia wkrótce :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Mierzyliśmy taki silnik ale o mniejszym kv.Dał ledwo 1460 g ciągu i przekraczał prądy z takim śmigłem.93 zł + przesyłka poszła w błoto.

Ciekaw jestem kto pisze dla nich takie brednie

 

The motor is very powerful.

Using a TURNIGY Sentry 60amp ESC with ZIPPY-H 5000mAh 3S1P 20-30C I got the following measurements:

Prop 12 x 6 APC

73,48 Amp peak

787,7 Watt Peak for 10 seconds

Prop 11 x 7 APC 69,4 Amp 746,7 Watt for 10 sec.

Using a TURNIGY Sentry 60amp ESC with ZIPPY-H 3300mAh 3S1P 20-30C I got the following measurements:

Prop 11 x 7 APC 62,2 Amp 638,2 Watt for 10 sec

Jak zobaczę w jakimś sklepie opis:

"Ten produkt jest pośledniej klasy, nie trzyma parametrów podanych przez producenta jakie przytaczamy i szybko się psuje, ale jest tani"

 

To się upiję dwójniaczkiem staropolskim (a miewam po nim mega kaca) i będę biegał po ogródku nagi i wesoły, drąc się w niebogłosy "Alleluja", póki mnie MO nie zwinie na odwach... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie wiedziałem też że prowadzi Pan sklep RCMATSU

Nie prowadzę ,pracuję.Maila od ciebie miałem tylko jednego lub dwa,ale odpowiadałem przez forum,wydawało mi się że kupiłeś model w ABC

A tak na marginesie zdarłem ostatnio naklejkę z regulatora HK 50A i pod spodem pięknie wygrawerowana nazwa firmy FMS i napis 45 A.Regler siedzi w modelu Alpha Jet który bierze 49A.Drugi przykład to Super BEC 5A ,tyle że w specyfikacji dołączanej do niego oraz na płytce opis 3A.

A potem się dziwicie że sprzęt pada,bo ma prawo.Ale za to było tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.