Skocz do zawartości

JETI REX7 MPD-nie działa jeden kanał


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi trzeci kanał w w/w odbiorniku wszystkie inne działają. Kanałem tym były sterowane obroty silnika (gaz)w akrobacyjnym elektryku. Po ostatnim lataniu wszystko bylo OK a na drugi dzień jak chciałem znowu latać to kanał po prostu nie działał.Sprawdzałem czy któryś z pinów odbiornika nie ma przerwy na lutowaniu ale wszystko jest OK. Gdzie jeszcze może tkwić przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i to było właśnie łopatologicznie a w kwestiach elektroniki ze mną tak trzeba :oops: .właśnie się przyglądnołem tej ścieżce i wygląda OK ale jesli byłby walniety scalak to nie oznacza to że nie powinien działac żaden kanał noi gdzie taki scalak kupić. jutro trochę poeksperymętuje podłączę serwo zobaczymy czy sie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to procesorek padł to tylko serwis Rexa pomoże.To że padł jeden kanał nie oznacza że reszta też ma nie działać.Podepnij serwo do trzeciego kanału (pewnie już sprawdziłeś) i jeżeli nie działa to raczej tylko serwis.Procki są programowane przez daną firmę do konkretnych zastosowań i raczej nie kupisz go na wolnym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwo na uszkodzonym kanale też nie działa zastanawiam się czy wogóle to naprawiać bo koszty mogą być nie wiele mniejsze od nowego przy okazji czy ktos ma namiary na serwis Rexa mogę zadzwonić i zapytać a jak nie to sprawdzę dokładnie czy reszta kanałów dziala bez zarzutu i będzie do jakiegoś szybola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.