Skocz do zawartości

Turnigy 9x Problem z ustawieniem


universal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób bindowania:

1. Wsuń zworkę pod wtyk BIND w odbiorniku.

2. Podłącz zasilanie odbiornika, powinna zacząć migać dioda na odbiorniku.

3. Na module nadawczym nadajnika przytrzymując wciśnięty przycisk bindowania włącz nadajnik.

Dioda na odbiorniku powinna przestać migać, a świecić się na stałe. Jeśli tak jest to operacja się powiodła. Jeśli dalej miga to powtarzaj ją do skutku.

 

Podłączałeś wcześniej nadajnik do komputera?

Jeśli tak to może masz pozmieniane ustawienia w menu TRAINER, to też przerabiałem i też serwa mi nie działały. Aby wszystko było OK wejdź w menu TRAINER i spróbuj ustawić state: INH i wszystkie parametry np ELE, RUD itp. jako OFF.

Postępowałeś wg tego (ale od początku do końca)?

Tu masz też opisane: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=16223&postdays=0&postorder=asc&start=666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój odbiornik żeby zbindować trzeba było podłączyć odwrotnie; zasilanie i zworkę. W gniazdo pierwsze "BIND" wepnij zasilanie, a w drugie "BAT" - zworkę. Następnie włącz aparaturę z wciśniętym przyciskiem na tylnej ściance. Po zbindowaniu spróbuj czy serwa zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.