Krzysiek Hanuszkiewicz Posted August 20, 2007 Posted August 20, 2007 Witam! Wszystkim od których dostałem życzenia urodzinowe BARDZO DZIĘKUJĘ !!!! :mrgreen: To było bardzo miłe
madmax Posted November 29, 2007 Posted November 29, 2007 Witam. Podłączę się pod ten wątek, aby nie tworzyć nowego. Dziękuję serdecznie Wszystkim, od których otrzymałem dziś życzenia urodzinowe . Rzeczywiście Krzysiek miał rację - to bardzo przemiłe uczucie.
GL Posted December 10, 2007 Posted December 10, 2007 Witam! Serdecznie dziękuję Wszystkim kolegom, od których otrzymałem życzenia urodzinowe. Bardzo dużo ich dostałem :shock: Jestem bardzo mile zaskoczony Pozdrawiam Grzegorz PS Teraz wiem, dlaczego na tym forum nie ma kobiet - wiek i upływ czasu za bardzo widać :lol2:
baczek Posted December 28, 2007 Posted December 28, 2007 witam wszystkich modelarzy dzisiaj miałem urodziny i niespodziewałem się wogule żadnych życzeń bardzo miło było dostac życzenia od modelarzy bardzo wam dziękuje
Osa Posted January 3, 2008 Posted January 3, 2008 To i ja się dołączę. BARDZO WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA URODZINOWE. To, że zatkało mi skrzynkę to nic jestem bardzo wzruszony. Jeszcze raz dziękuję.
Rychu Posted January 5, 2008 Posted January 5, 2008 Witam Również chcę podziekować za życzenia urodzinowe. Jesteście super. Dzięki.
Tomek Posted January 12, 2008 Posted January 12, 2008 Wszystkim za życzenia serdecznie chcę podziękować . Było mi bardzo miło dostać tyle wiadomości . Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Tomek
PiotrKR Posted January 17, 2008 Posted January 17, 2008 Witam. Serdeczne podziękowania, dla wszystkich, za otrzymane życzenia urodzinowe.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.