Jump to content

Urodziny


Krzysiek Hanuszkiewicz

Recommended Posts

  • 3 months later...
Posted

Witam. Podłączę się pod ten wątek, aby nie tworzyć nowego.

 

Dziękuję serdecznie Wszystkim, od których otrzymałem dziś życzenia urodzinowe :D.

 

Rzeczywiście Krzysiek miał rację - to bardzo przemiłe uczucie.

  • 2 weeks later...
Posted

Witam!

 

Serdecznie dziękuję Wszystkim kolegom, od których otrzymałem życzenia urodzinowe. Bardzo dużo ich dostałem :shock:

Jestem bardzo mile zaskoczony :D

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS

Teraz wiem, dlaczego na tym forum nie ma kobiet - wiek i upływ czasu za bardzo widać :lol2:

  • 3 weeks later...
Posted

witam wszystkich modelarzy

 

dzisiaj miałem urodziny i niespodziewałem się wogule żadnych życzeń bardzo miło było dostac życzenia od modelarzy bardzo wam dziękuje

Posted

To i ja się dołączę. BARDZO WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA URODZINOWE. To, że zatkało mi skrzynkę to nic jestem bardzo wzruszony. Jeszcze raz dziękuję.

Posted

Wszystkim za życzenia serdecznie chcę podziękować .

Było mi bardzo miło dostać tyle wiadomości .

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Tomek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.