Skocz do zawartości

Co byście wybrali na moim miejscu


lisartur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w zależności czego oczekujesz od modelu....

 

- Easy Glider - łatwy miły, idealny na rekreacyjne loty i do nauki, w sumie na pierwszy model w bezwietrzną pogodę - idealny

 

- Fox - potrafi pokazać pazurek, szybki zwinny, nie boi się wiatru - wg. mnie trzeba mieć już opanowane podstawowe nawyki i troszkę doświadczenia żeby w pełni móc cieszyć się tym modelem.

 

Pomijam kwestię czy ma to być RTF, ARTF, KIT....

 

Napisz coś więcej o tym czego spodziewasz się o modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już umiem latać

Latałem akrobatami i helikiem

Model chcę do nauki latania szybowcem szybki zwinny i na wiatr

Mam DG1000 ale boję się go rozbić dlatego chce jakiś w EP myślałem też o cularisie ale jest nie tani niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ludzie narzekali, że psuły im się wieżyczki i nie do końca się zamykają co widać na zdjęciach

 

edit. jak już to bierz tego ask 21 epo

jest on opisany przez Wojtass_nt, TUTAJ

a tu pozwolę sobie zacytować odpowiedz jeszcze co do tego ask z wieżyczką

w środku jest tylko miejsca na baterię i nic więcej. Po za tym o wznoszeniu się z balastem na tym silniku możesz zapomnieć. Innego nie zamocujesz bo albo nie będzie się dało zamknąć wieżyczki albo moc rozwali wieżyczkę w drobny mak. Po za tym ludzie narzekają (o tym też jest napisane poniżej w recenzjach), że łączenie skrzydeł jest bardzo kiepskie i widać sporą szparę.

A do ustawienia wieżyczki aby odpowiednio się cofała po wyłączeniu gazu potrzeba sporo cierpliwości i dobrego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.