pmaverick Posted August 22, 2007 Posted August 22, 2007 Mam ogromna prosbe do uzytkownikow graupnera mc-19. Czekam na swoja aparature(przyjdzie ok. poniedzialku) i chetnie zobaczylbym jakies fotki z wewnątrz tej aparatury...tzn jak ulozone są piny do rozszerzeń itp. prosilbym na maila wszelkie wiadomosci. Dziekuje z góry i pozdrawiam
motyl Posted August 22, 2007 Posted August 22, 2007 ściagnij sobie manuala ENG to dowiesz sie wszystkiego
pmaverick Posted August 23, 2007 Author Posted August 23, 2007 no szukalem,ale widocznie marnie...poda ktos zrodlo do manuala angielskiego do mc-19?dzieki
Krzysztof Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 http://www.graupner.de/fileadmin/downloadcenter/anleitungen/4821.GB.pdf sie komuś chyba nie chce poszukać co?
pmaverick Posted August 23, 2007 Author Posted August 23, 2007 Sie chce tylko zawsze myslalem ze pod latarnia najciemniej dzieki bardzo Krzysiek
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.