Skocz do zawartości

Zlin-50 Żelazny GPM


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buwi777,

 

Ja to rozumiem tak:

Mam takiego zlina i makietę lotniska. Bardzo ładne. Jego ojciec składa z kartonówek. Ma bismarka 2m. Jeśli źle przetłumaczyłem to przepraszam :oops:

 

Wojtass_nt,

 

Wypasik. Niezła robota :) Tylko czekać na efekt końcowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buwi777,

 

Ja to rozumiem tak:

Mam takiego zlina i makietę lotniska. Bardzo ładne. Jego ojciec składa z kartonówek. Ma bismarka 2m. Jeśli źle przetłumaczyłem to przepraszam :oops:

 

Wojtass_nt,

 

Wypasik. Niezła robota :) Tylko czekać na efekt końcowy :)

Ale tam było coś o laserach :devil: :crazy: - bo wschowa to chyba jakieś miejsce bo Wschowa to miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny deszczowy dzień za mną. Męczyłem się z maską silnika. W wycinance zdecydowanie za mało jest rysunków poglądowych. Dzięki temu pomyliłem się i zacząłem przyklejać poszycie maski na styk do kadłuba a po fakcie okazało się, że ma być na zakładkę... Musiałem odkleić kilka elementów co całe szczęście się udało i przykleić na nowo.

Kołpak ma rzeczywiście dziwny kształt, ale przeboleję to bo model robi na mnie duże wrażenie.

Z dużych elementów już nic nie zostało. Pozostaje zabrać się za drobnicę typu cięgna sterów, detale kabiny pilota, rury wydechowe i podwozie.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie Ci to wychodzi.. :) Masz dryg do kartonu..

Jest jeszcze Zlin 526AFS firmy "Qest" także Żelaznych :) Ładnie by wyglądał kolo "pięćdziesiątki"..

Nie życzę nam kolejnych deszczowych dni, ale jak już by się tak stało, to.. ;)

http://modelarstwo.mojehobby.pl/quest-035-zlin-526-afs-p-15-1706361.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.