Jump to content

RX-7 SYNTH IPD-jakie wtyki?


GepettoPL

Recommended Posts

Posted

Witam!

Czy mógłby ktos rozwiać moje wątpliwości i okreslić czy wtyki serw Hitec/JR/Graupner będą pasować do tego odbiornika, czy konieczne jest przelutowanie wtyczek w serwie czy coś podobnego. Na zdjęciach wygląda,że wtyki są takie same jak w Hitecu, ale jak to się ma do ustawienai biegunów we wtyczce?

Posted

Hej

 

Posiadam taki odbiornik. Wtyczki MPX, Hitec będą na pewno pasować bez przekładania kabelków. Innych serw nie posiadam więc dalej niech ewentualnie rozwiną koledzy;-)

Posted
Wtyczki MPX, Hitec będą na pewno pasować

Chyba "albo MPX, albo Hitec", bo jedne się nieco od drugich różnią...

Posted

MPX pasować musi z racji, że to jedna firma z odbiornikiem. A w sumie MPX i Hitec mieli się ku sobie od dłuższego czasu... Nie powinno być kłopotu.

Problem jest wtedy jak ktoś ma zachomikowane serwa MPX starszego typu z końcówką "męską".

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.