GepettoPL Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 Witam! Czy mógłby ktos rozwiać moje wątpliwości i okreslić czy wtyki serw Hitec/JR/Graupner będą pasować do tego odbiornika, czy konieczne jest przelutowanie wtyczek w serwie czy coś podobnego. Na zdjęciach wygląda,że wtyki są takie same jak w Hitecu, ale jak to się ma do ustawienai biegunów we wtyczce?
Wojtek Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 Hej Posiadam taki odbiornik. Wtyczki MPX, Hitec będą na pewno pasować bez przekładania kabelków. Innych serw nie posiadam więc dalej niech ewentualnie rozwiną koledzy;-)
Grzegorz Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 Wtyczki MPX, Hitec będą na pewno pasować Chyba "albo MPX, albo Hitec", bo jedne się nieco od drugich różnią...
Wojtek Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 MPX pasować musi z racji, że to jedna firma z odbiornikiem. A w sumie MPX i Hitec mieli się ku sobie od dłuższego czasu... Nie powinno być kłopotu. Problem jest wtedy jak ktoś ma zachomikowane serwa MPX starszego typu z końcówką "męską".
instruktor Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 Wojtej ,Grzegorz ma rację standart MPX jest stosowany do dziś !
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.