Skocz do zawartości

Loty na duzej wysokosci


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z lotami w nie kontrolowaniej to nie wiem, ale ze zgłaszanie to całkowita prawda na sąsiednim forum było więcej opisane.

Widzę, że nie zrozumiałeś mojej aluzji do poprzedniego wpisu. Przeczytaj swój post i sprawdź, czy nie ma błędu ?

 

Więc łopatologicznie:

 

Wieża - kontrolna na lotnisku, Eifla w Paryżu, czy mała na szachownicy.

"Wierzę w jednego Boga .... " - od słowa wiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak to jest dokładniej, ze zgłaszaniem się do wieży?

Latam w pobliżu lotniska pasażerskiego i często idąc na łąkę widzę podchodzące do lądowania samoloty. Kilka razy w czasie "międzylądowania" ( :twisted: ) widuje wysoko "oczekujący" na lądowanie samolot pasażerski, któremu raczej nie zagrażam, ale raz nad "moją" łąką przeleciał helikopter, dość nisko, który chwilę potem skręcił i zaczął lądować.

Zastanawia mnie to bo nie chce spowodować zagrożenia, ani żadnych problemów. :roll:

Dodam jeszcze, że latam koło nogi ultronem na wysokości do 40m (mniej więcej), staram się latać raczej nisko.

 

Przepraszam za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza się do gościa przejść i grzecznie porozmawiać.

Przy locie fpv na wys 3000m ma to sens i zgłasza się jako paralotnie.

Takie zgłoszenie ma to na celu żeby duży wiedział że mogą tam być jakieś pierdutka i nie będzie się tam zapuszczał.

Poza tym tak blisko lotniska radził bym nie latać to proszenie sie o duże kłopoty.

Licho nie śpi, a można komuś robić dużą krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie szukam jakiegoś dobrego profilu do szybowca.

Czyżby temat się zmienił :shock:

Właśnie tak na tym forum robi się gnój !

Ktoś zapyta o coś, a potem ktoś coś palnie i robi się uświadamianie przez wielu "mocarzy tematu" jak to się myli i jaki jest podług nich malutki.

Trzymać się tematu i czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.