Skocz do zawartości

Jak odzyskac nr gg??


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Uzywal numeru od wielu juz lat. nigdy ne mialem problemow do wczoraj.

Z rana jeszcze dzialalo a za chwile mnie wywalilo i nie moze juz zalogowac bo haslo zle.

 

Okazalo sie ze moj numer dostala nowa osoba ktora wlasnie sie zarejestrowala. Z innego konta rozmawialem z kolesiem i poprosilem zeby zwolnil i dal haslo. Powiedzial OK. Mial zwolnic ale hasla nie dal.

 

W zaden sposob nie moge go odzyskac bo mojego maila tez juz gg nie zna.

 

Napisalem na tech@gadu-gadu.pl ale jak na razie cisza.

 

Spotkal sie ktos z takim problemem i wie jak go rozwiazac??

 

Zalezy mi na tym numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to mi bardziej wygląda na kradzież numeru jezeli był niski mój też kiedyś chcieli mi skubnąć ,natomiast nie jest możliwe żeby ktoś przejął twój numer podczas zakładania nowego konta chyba że nie używałeś konta bardzo długo a z twojej wypowiedzi wynika ze nie było przerwy .

 

Nie wspomnę o tym ze za kilka dni maiłem ofertę odsprzedania numeru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś innego. Koledze kiedyś się wkradł ktoś na konto ,bo miał bardzo trudne hasło... "12345QWERT" :/ Następnie zwyzywał kilku znajomych żeby go po blokowali ,i zmienił hasło :| Więc starajcie się mieć bardziej skomplikowane hasła bo to może kiedyś się skończyć wieloma przykrościami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.