Skocz do zawartości

MX2 3D 1400mm


luki0506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj przyszła do mnie paczka z MX2 z HobbyKinga.

 

Dane Modelu:

Rozpiętość: 1400mm

Długość: 1290mm

Waga: 1900g

Powierzchnia: 50g/dm2

Motor: 42-48 Brushless Outrunner

ESC: 70A w/BEC

Serwa: 2 x 9g, 2 x 17g

Li-Po: Turnigy NaNo 2200mAh 35C 4S

 

 

 

Znajdowało się w niej :

Dołączona grafika'

 

Po godzinie wyglądał tak:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W przyszłym tygodniu planuję oblot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś ten brzydki kolor :mrgreen:

Ja będę miał zielony bo się w nim zakochałem jak zobaczyłem u kolegi.

Lata to świetnie, jest dosyć duże i ciężkie przez co w powietrzu sprawia wrażenie znacznie większego. Niestety moja ptaszyna dojdzie do mnie za około 2 tygodnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś ten brzydki kolor :mrgreen:

Ja będę miał zielony bo się w nim zakochałem jak zobaczyłem u kolegi.

Lata to świetnie, jest dosyć duże i ciężkie przez co w powietrzu sprawia wrażenie znacznie większego. Niestety moja ptaszyna dojdzie do mnie za około 2 tygodnie :(

 

zależy dla Kogo :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga do lotu jak na piankę w tych gabarytach też duża wyszła.

Dla porównania mój Blizzard z silnikiem Ray 3542, pakietem 3S 2200mAh, regulatorem turnigy Plush 60A i odbiornikiem sanwa RX 841 FS 2,4GHz do lotu ma 1100g

ICON A5, którego miałem z silnikiem Turnigy 3530 1400kV, pakietem 3S 2650mAh i regulatorem Turnigy Plush 60A z sześcioma serwami i odbiornikiem sanwa RX 841 FS 2,4GHz zamykał się w 1000g.

EGP do lotu też waży chyba coś ok. 1000g. więc skąd tutaj prawie 2kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oblatałem dzisiaj swojego wariata. Bardzo wali się w korek. Nie jest to model dla osób, które w przypadku zwalania się modelu na skrzydło nie umieją szybko zareagować gazem.

Latałem sobie akrobację przez 8 minut z drobnymi. Później brakło prądu :D Pakiet Turnigy nano tech 4s 3300 25-50C. Był gorący!!!!!! Zalecam coś o większej wydajności.

 

A tak po za tym model jest prze fajny tylko wymaga bardzo długiego i płaskiego podejścia jeśli nie ma wiatru. Ja do lądowania podchodziłem 4 razy :mrgreen:

 

Więcej będę mógł powiedzieć po dłuższej eksploatacji a póki co lecę za Atlantyk na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.